מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING

בלוג טלמיר » סוגי סרטי בידוד ושימושים

 
סרט בידוד
סרט בידוד, הנקרא גם איזולירבנד, הוא סרט יעיל בעל שימושים רבים ששימושו המקורי הוא בידוד חוטי חשמל ומוליכים חשמליים אחרים. סרטי בידוד מגיעים בצבעים שונים ועובדה זו משמשת לקידוד צבעים של חוטי חשמל על פי ייעודיהם השונים. סרטי בידוד מגיעים גם ברחבים שונים, מה שמוסיף ליעילותו של סרט הבידוד עבור מטרות שונות ורבות בתחומים שונים ורחבים. ישנה אפשרות לייצר סרט בידוד מסוגי פלסטיק שונים אך השימוש הנפוץ הוא בפלסטיק מסוג וויניל. זהו חומר גמיש הניתן למתיחה בקלות ולכן הוא יעיל ביותר למטרות בידוד. 
 
שימושים
לסרט הבידוד ישנן מספר תכונות אשר הפכו את השימוש בו נפוץ בתחומים רבים. ניתן לחתוך אותו בקלות ואף לקרוע אותו בקלות בעזרת היד, הוא עמיד בפני מים, ניתן לכתוב עליו, ניתן להדביק אותו ולהסיר אותו בקלות ממשטחים חלקים והוא זול יחסית. בארץ האיזולירבנד נפוץ מאד בשפצורים צבאיים. שימושים נוספים הם: בקיבוע פציעות ומגנים בספורט ואומנויות לחימה, טיפול בנזילות, תיוגים שונים וקידוד לפי צבעים במגוון תחומים, חיבור זמני בין חפצים, שימושי אינסטלציה נוספים, תיקונים ביתיים, שימושים שונים בתחום הנגרות ועוד שימושים רבים ומגוונים.
 
סוגי סרט בידוד
ישנם כמה סוגים של סרטי בידוד בעלי רחבים שונים, צבעים שונים ולעיתים אף עשויים מחומרים שונים. ישנו גם סוג של סרט בידוד העשוי מבד.
 

סרטי בידוד לאלקטרוניקה




מלחמים וציוד הלחמה
עבודת הלחמה היא עבודה עדינה שדורשת ריכוז גבוה ותשומת לב מיוחדת. במקרים רבים, יש צורך בביצוע עבודות עדינות, ולכן, בעל המקצוע צריך להשתמש בסוגי מלחם עדינים שמסוגלים לבצע הלחמות עדינות. מלחמים שונים נבדלים זה מזה בהספק שלהם ובטמפרטורה שהם מייצרים. כמו כן, יש סוגי מלחם שמיוצרים עם ידיות אחיזה שונות. ניתן למצוא את כל הסוגים באתרי האינטר...
מלחמים וציוד הלחמה


ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות
סוגי ארגזי כלים ופתרונות אחסון ציוד וסביבת העבודה שלנו חשובים מאוד, השקענו בו לא מעט מאמץ וחשיבה לגבי בחירתו וכמובן, הוצאנו לא מעט כסף על מכשירים ואביזרי עבודה שונים. מתוך כך, על מנת לשמור על הציוד שלנו בצורה הטובה ביותר, הרי שעלינו לרכוש ארגזי כלים ופתרונות אחסון לשמירה על הציוד שלנו.  פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכל...
ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות


ביטים וסט ביטים להברגות שונות
במאמר זה נסקור ביטים למברגה עבור מברגה סטנדרטית. ניגע בסוגי הביטים הנפוצים ביותר. כידוע, כאשר קונים ביטים למברגה, האפשרות הכי כדאית היא לרכוש בסיטונות חבילת BUNDLE (סט ביטים) גדולה עם כל הביטים מכל הגדלים והסוגים. בפועל, סוגי הביטים שבאים לכדי שימוש נפוץ מצומצמים ביותר, ויפורטו להלן יצויין כי הם יכולים להגיע בגדלים שונים ולכן...
ביטים וסט ביטים להברגות שונות


סיבים ומגשרים אופטיים
קיימים מספר סטנדרטים למחברים אופטיים והכוללים: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, וD4.  קחו בחשבון כי הכבלים מסווגים סוגי המחברים בשני הקצוות, להלן תצורות כבל נפוצות: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC וכן SC-ST.   סוגי סיבים אופטיים: SingleMode – ליבת הסיב צרה ומאפשרת העברת או...
סיבים ומגשרים אופטיים


סוגי מתאמים ומחברים
תחום החשמל הוא תחום מורכב ומסועף והפיתוחים בו הם רבים, אולם עדיין בבסיסו של דבר עומד עקרון פשוטים שקשור לחיבור אותות חשמליים דרך התנגדות במטרה ליצור פעולה. כך למשל מחברים ומתאמים הם בעצם רכיבים אלקטרוניים מחברים בין שני מעגלים חשמליים לטובת העברת אותות חשמל ממעגל אחד למשנהו. את המתאם מרכיב מוליך חשמלי שאותו עוטפת מעטפת קשיחה שתפקיד...
סוגי מתאמים ומחברים


קטלוג מוצרים
מכשירי קשר מוטורולה MOTOROLA
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER