מצברים עופרת YUASA
תיקים למחשבים SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות
מברגים לאלקטרוניקה WERA
סוללות נטענות ומצברים
פתרונות זיווד לאלקטרוניקה MULTICOMP

בלוג טלמיר » ההמלצה שלנו לרכישת מחברים קואקסיאליים

יש לקרוא את המפרט של המכשיר לו מיועד המחבר, ואם זה מכשיר שסופק לכם בהתקנה של טכנאי שירות, מומלץ ליצור אתו או עם החברה ששלחה אותו, קשר ולאמת כמה כניסות יש למכשיר על פי הגדרה. לאחר מכן, יש לתכנן כמה מצלמות, טלוויזיות או כל התקן אחר תרצו לחבר לממיר או למקלט שלכם, ולרכוש מהמותג Labgear מחברים קואקסיאליים בהתאם.
coax
 
מהיכן מומלץ לרכוש את מחברי מותג Labgear?
אנו, בחברת טלמיר אלקטרוניקה מתמחים בשיווק כל מחברי מותג הענק. אנו נסייע לכם להתאים את המחבר הטוב והאיכותי ביותר אשר לא יגרע מאיכות השידור של החיבור המקורי שבממיר/במקלט ולעתים אף יתעלה עליו. 
למידע ופרטים אודות מוצרי Labgear מחברים קואקסיאליים, חיבורי BNC וכדומה לחצו כאן כעת!
 
 

מחברים קואקסיאליים




כבלי קואקס (כבלים קואקסיאליים)
במאמר זה ננחה אתכם כיצד לרכוש כבלי שמע וקואקס ליצירת איכות שמע חסרת פשרות. בתחילת המאמר נעסוק בכבלי אודיו, ולאחר מכן נבחן מהו כבל קואקס המתאים ביותר לאמצעי השמע שלכם. במאמר כולו יובאו דוגמאות לכל סוג של כבל, תוך התאמה ל DEVICES שברשותכם.   כבלי אודיו כבלים אודיו צריכים להיות יציבים מבחינה פיזית, כלומר: להינעץ במכשי...
כבלי קואקס (כבלים קואקסיאליים)


סיבים ומגשרים אופטיים
קיימים מספר סטנדרטים למחברים אופטיים והכוללים: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, וD4.  קחו בחשבון כי הכבלים מסווגים סוגי המחברים בשני הקצוות, להלן תצורות כבל נפוצות: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC וכן SC-ST.   סוגי סיבים אופטיים: SingleMode – ליבת הסיב צרה ומאפשרת העברת או...
סיבים ומגשרים אופטיים


מחברי קואקס
  מחברBNC  - משמש להעברת תדרי רדיו, אותות אנלוגיים ודיגיטאליים, אנטנה ובמכשירי מדידה מדויקים. הופיע בעבר גם בתקשורת מחשבים. F Type - משמש לטלוויזיה בקליטה מהאוויר, לווין וכבלים. כמו כן מופיע במודמים לאינטרנט בכבלים בהתנגדות של 75 אום. Type N – מעביר תדרי מיקרוגל בהתנגדות של 5...
מחברי קואקס


PRO CAR – מחברים ומתאמים לרכב
מדוע לעתים נהיה זקוקים למחברים ברכב? מה מאד מיוחד בתעשיית האלקטרוניקה היום שמצריך קניית מוצרים של PRO CAR מחברים ומתאמים לרכב?   בשונה מכפי שהיה נהוג העבר, היום המחבר הוא מוצר חובה בכל רכב, ורצוי שיהיה יותר מאחד זמין לנו.  היצרניות הגדולות של כל המכשירים האלקטרוניים מסלולר ועד מחשבים ניידים מספקות בחבילה...
PRO CAR – מחברים ומתאמים לרכב


סוגי מתאמים ומחברים
תחום החשמל הוא תחום מורכב ומסועף והפיתוחים בו הם רבים, אולם עדיין בבסיסו של דבר עומד עקרון פשוטים שקשור לחיבור אותות חשמליים דרך התנגדות במטרה ליצור פעולה. כך למשל מחברים ומתאמים הם בעצם רכיבים אלקטרוניים מחברים בין שני מעגלים חשמליים לטובת העברת אותות חשמל ממעגל אחד למשנהו. את המתאם מרכיב מוליך חשמלי שאותו עוטפת מעטפת קשיחה שתפקיד...
סוגי מתאמים ומחברים


קטלוג מוצרים
פנסים נטענים מקצועיים CK TOOLS
הזמן היום