מצברים עופרת YUASA
תיקים למחשבים SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות
מברגים לאלקטרוניקה WERA
סוללות נטענות ומצברים
פתרונות זיווד לאלקטרוניקה MULTICOMP

בלוג טלמיר » מטען סוללות איכותי

בעידן המודרני אנשים נדרשים להשתמש בסוללות מסוגים שונים עבור קשת רחבה של מוצרים ומטרות. על מנת לחסוך בצריכת המוצר שידוע בהיותו רעיל לסביבה, ניתן לרכוש סוללות נטענות רב פעמיות, אשר נדרשות למטען המטעין ומחדש את חייהן. למעשה, בשוק קיים מבחר נאה של סוגי מטעני סוללות, כמו מטעני סוללות אצבע או מטענים לסוללות ליתיום, מטען סטנדרטי או מהיר. על מנת לבחור מוצר נכון ואיכותי כדאי להכיר את התחום. 
 

בחירת מטען סוללות

בחירת מטען סוללות נקבעת בהתאם לסוג הסוללות הנדרשות להטענה, שאת פרטיהן ניתן לדעת מהתגית שעל מכסה הסוללה. כמו כן, במידה ואתם רוצים להחליף מטען ישן בחדש עדיף לרכוש מטען בעל פרמטרים זהים לאלו המופיעים על מדבקת המטען הישן. פרמטרים אלו כוללים אמפר (A), מתח (V) והספק (Watt). כמו כן, לחלק מהמוצרים כמו מחשבים ניידים ניתן לרכוש מטען אוניברסאלי, אך בדרך כלל עדיף לרכוש מטען מקורי.
 

חיבור המטען לחשמל

מטענים נבדלים זה מזה גם בהתאם למתח החשמלי שעימו הם עובדים. מטענים בעלי מתח חשמל נמוך, לרוב של 12 וולט, יכולים לעבוד גם עם מתח גבוה יותר המגיע עד 18 וולט. יחד עם זאת, מטענים אלו נדרשים גם לספק מתח המכונה שנאי. ספק מתח הינו מכשיר המתאים את המתח של רשת החשמל אל מתח הכניסה של מטען הסוללה, ובימינו ניתן לרכוש מטענים בעלי ספק מתח פנימי או עם ספק מתח חיצוני.
 

תכונות נוספות במטעני סוללות

 
בשוק קיימים מטעני סוללות מתקדמים המציעים בין היתר פונקציות של משוב אודות מתח הסוללה שבטעינה, וכן מד חום המעדכן ואף מפסיק את פעולת הטעינה בגין עליית טמפרטורות או שריפה.  כמו כן, מטענים חכמים כוללים גם כפתור העוצר את טעינת הסוללה, וכפתור המתחיל את טעינת הסוללה. מומלץ לבחור בפונקציות הדרושות לכם באמת.
 

מטענים לסוללות נטענות
פנס נטען
פנס סוללה נטענת חוסך לכם גם בקניית סוללות וגם בצריכת הסוללה במכשיר הסלולרי כשאתם מפעילים את פנס המצלמה שלו. סוללות נטענות הן אחת מההמצאות החשובות של המאה האחרונה, שכן הן חוסכות בהידרדרות משאבים סביבתיים שעה שמשליכים סוללות חד פעמיות ריקות. כך נאריך את החיים של פנס סוללות נטענות שברשותנו.   נשתמש בפנס רק כשצריך, ולא בעו...
פנס נטען


מסורים - מגוון סוגי מסורים במקום אחד
מחפש מסור חזק ואמין? לא בטוח לגבי סוג המסור שאתה צריך? רוצה לקבל ייעוץ טרם הרכישה כדי להיות בטוח שאתה רוכש את המוצר הנכון? צוות המומחים של חברת טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור ולסייע לך לבחור את המסור המותאם בדיוק לצרכים שלך כמו גם לסגנון העבודה שלך.    מגוון סוגי מסורים מחכים לכם בטלמיר אלקטרוניקה, כאשר לכל סוג יש את...
מסורים - מגוון סוגי מסורים במקום אחד


קטלוג מוצרים
פנסים נטענים מקצועיים CK TOOLS
הזמן היום