מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING

בלוג טלמיר » סוגי ארגזי כלים ופתרונות אחסון

סוגי ארגזי כלים ופתרונות אחסון
ציוד וסביבת העבודה שלנו חשובים מאוד, השקענו בו לא מעט מאמץ וחשיבה לגבי בחירתו וכמובן, הוצאנו לא מעט כסף על מכשירים ואביזרי עבודה שונים. מתוך כך, על מנת לשמור על הציוד שלנו בצורה הטובה ביותר, הרי שעלינו לרכוש ארגזי כלים ופתרונות אחסון לשמירה על הציוד שלנו. 

ארגזי כלים

ארגזי כלים אנחנו יכולים למצוא מחומרים שונים, החל מפלסטיק ועד למתכת חזקה. יש לבחור את ארגז הכלים המתאים לנו, הן לציוד והן לשינוע של הארגז ובהתאם לסוג העבודה שאנחנו מבצעים. 
מומלץ לבחור ארגזי כלים ופתרונות אחסון בהתאם לצרכים שלכם וברמת הגימור הגבוהה ביותר, לנוחות עבודה ושמירה על הציוד היקר לאורך זמן רב. 

מזוודות טכנאים

מזוודות טכנאים ניתן למצוא במגוון רחב של דגמים וסגנונות, עם תאים מתאימים לאיחסון של אביזרים קטנים, נעילה נוחה ושליפה מהירה. 
 

שולחנות עבודה

שולחנות עבודה ייעודיים מחומרים שונים ובגדלים שונים, בתוספת של מיגרות לאחסון, מדפים מודולריים ועוד. 
 

ארונות ייעודיים

ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות לאחסון של כלי עבודה וציוד חשוב, עם נעילה חכמה לצורך הגנה, תאים מודולריים, עמידות בפני אש ועוד. 
 

תיקים למחשבים ניידים

תיקים נוחים ומעוצבים למחשבים ניידים, עם תאים נוספים לאחסון של מסמכים, מגשי עבודה מתוך התיק ועוד. 
 
 
 
 
 

ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות




מלחמים וציוד הלחמה
עבודת הלחמה היא עבודה עדינה שדורשת ריכוז גבוה ותשומת לב מיוחדת. במקרים רבים, יש צורך בביצוע עבודות עדינות, ולכן, בעל המקצוע צריך להשתמש בסוגי מלחם עדינים שמסוגלים לבצע הלחמות עדינות. מלחמים שונים נבדלים זה מזה בהספק שלהם ובטמפרטורה שהם מייצרים. כמו כן, יש סוגי מלחם שמיוצרים עם ידיות אחיזה שונות. ניתן למצוא את כל הסוגים באתרי האינטר...
מלחמים וציוד הלחמה


ביטים וסט ביטים להברגות שונות
במאמר זה נסקור ביטים למברגה עבור מברגה סטנדרטית. ניגע בסוגי הביטים הנפוצים ביותר. כידוע, כאשר קונים ביטים למברגה, האפשרות הכי כדאית היא לרכוש בסיטונות חבילת BUNDLE (סט ביטים) גדולה עם כל הביטים מכל הגדלים והסוגים. בפועל, סוגי הביטים שבאים לכדי שימוש נפוץ מצומצמים ביותר, ויפורטו להלן יצויין כי הם יכולים להגיע בגדלים שונים ולכן...
ביטים וסט ביטים להברגות שונות


פתרונות אחסון כלים וחלקים
שולחנות עבודה משמשים הן לישיבה ועבודה והן לאחסון כלי עבודה בשגרה. הם מצויידים במגירות ומדפים ייעודיים לאחסון מסוג זה, ומהווים פתרון אחסון נוח. שולחן עבודה הוא אחד מהרהיטים המגוונים ביותר שיש, ולכן חשוב לדעת בדיוק לאן מכוונים כאשר בוחרים שולחן שכזה. כך, למשל – שולחן של שרטט שונה משולחן של אדם המבצע עבודות נגרות או חשמל. ההתקני...
פתרונות אחסון כלים וחלקים


סיבים ומגשרים אופטיים
קיימים מספר סטנדרטים למחברים אופטיים והכוללים: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, וD4.  קחו בחשבון כי הכבלים מסווגים סוגי המחברים בשני הקצוות, להלן תצורות כבל נפוצות: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC וכן SC-ST.   סוגי סיבים אופטיים: SingleMode – ליבת הסיב צרה ומאפשרת העברת או...
סיבים ומגשרים אופטיים


סרטי בידוד לאלקטרוניקה
  סרט בידוד סרט בידוד, הנקרא גם איזולירבנד, הוא סרט יעיל בעל שימושים רבים ששימושו המקורי הוא בידוד חוטי חשמל ומוליכים חשמליים אחרים. סרטי בידוד מגיעים בצבעים שונים ועובדה זו משמשת לקידוד צבעים של חוטי חשמל על פי ייעודיהם השונים. סרטי בידוד מגיעים גם ברחבים שונים, מה שמוסיף ליעילותו של סרט הבידוד עבור מטרות שונות ורבות...
סרטי בידוד לאלקטרוניקה


קטלוג מוצרים
מכשירי קשר מוטורולה MOTOROLA
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER