מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
מכשירי קשר מוטורולה MOTOROLA

בלוג טלמיר » סוגי מחברים למגשרים אופטיים

קיימים מספר סטנדרטים למחברים אופטיים והכוללים: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, וD4. 
קחו בחשבון כי הכבלים מסווגים סוגי המחברים בשני הקצוות, להלן תצורות כבל נפוצות: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC וכן SC-ST.
 
סוגי סיבים אופטיים:
  • SingleMode – ליבת הסיב צרה ומאפשרת העברת אור באורך גל יחיד המספקת בדרך כלל לתקשורת ולכן גם נפוצה.
  • MultiMode – ליבת הסיב בעלת קוטר רחב יחסית של 50 ו- 62.5 מיקרון ויכולה להעביר מספר אורכי גל סימולטנית למרחק של עד 500 מטר. כבל 62.5 מיקרון מעביר רוחב פס של פי 3 ביחס ל כבל 50 מיקרון.
  • דופלקס - כבל דופלקס מורכב משני סיבים אופטיים המסודרים אחד ליד השני ומשמש להעברת נתונים סימולטנית ודו צדדית. 
  • סימפלקס - בעל הסיב אופטי יחיד, המעביר נתונים בצורה חד צדדית. 
מכיוון שהתקשורת הינה בדרך כלל דו צדדית נפגוש יותר מגשרים אופטיים מסוג דופלקס SingleMode. שימושים נפוצים: תחנות עבודה, מתגי סיבים ושרתים, מודמים סיבים, וחומרה דומה הדורשים כבל דו-צדדי. במקביל לכך, כבל דופלקס משמש ב  SingleModeוכן גם כ MultiMode הרחבים והנפוצים פחות.
 
אנחנו בטלמיר אלקטרוניקה מספקים את כל צרכי האלקטרוניקה, כלים ציוד בדיקה ותקשורת הדרושים לכם.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לקבל הצעת מחיר של מגוון סיבים ומגשרים אופטיים ישירות באתר, כמו גם מוצרים נוספים.
 

סיבים ומגשרים אופטיים




מלחמים וציוד הלחמה
עבודת הלחמה היא עבודה עדינה שדורשת ריכוז גבוה ותשומת לב מיוחדת. במקרים רבים, יש צורך בביצוע עבודות עדינות, ולכן, בעל המקצוע צריך להשתמש בסוגי מלחם עדינים שמסוגלים לבצע הלחמות עדינות. מלחמים שונים נבדלים זה מזה בהספק שלהם ובטמפרטורה שהם מייצרים. כמו כן, יש סוגי מלחם שמיוצרים עם ידיות אחיזה שונות. ניתן למצוא את כל הסוגים באתרי האינטר...
מלחמים וציוד הלחמה


ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות
סוגי ארגזי כלים ופתרונות אחסון ציוד וסביבת העבודה שלנו חשובים מאוד, השקענו בו לא מעט מאמץ וחשיבה לגבי בחירתו וכמובן, הוצאנו לא מעט כסף על מכשירים ואביזרי עבודה שונים. מתוך כך, על מנת לשמור על הציוד שלנו בצורה הטובה ביותר, הרי שעלינו לרכוש ארגזי כלים ופתרונות אחסון לשמירה על הציוד שלנו.  פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכל...
ארגז כלים, פתרונות אחסון, תיקים ומזוודות


סיבים ומגשרים אופטיים
  סיבים אופטיים חוללו מהפכה אמיתית בתחום התקשורת, וזאת בשל היכולת שלכם להעביר תקשורת נתונים בצורה מהירה יותר מסיבי הנחושת. היום, כל מערכות התקשורות מבוססות על סיבים מסוג זה המאפשרים לנו להעביר נתונים בצורה מהירה ומדויקת, בין אם מדובר ברשתות מחשבים, מערכות ומרכזיות טלפוניה, מדיות תקשורת ויזואלית וגם בתחום הרפואי. סיבים אופט...
סיבים ומגשרים אופטיים


ביטים וסט ביטים להברגות שונות
במאמר זה נסקור ביטים למברגה עבור מברגה סטנדרטית. ניגע בסוגי הביטים הנפוצים ביותר. כידוע, כאשר קונים ביטים למברגה, האפשרות הכי כדאית היא לרכוש בסיטונות חבילת BUNDLE (סט ביטים) גדולה עם כל הביטים מכל הגדלים והסוגים. בפועל, סוגי הביטים שבאים לכדי שימוש נפוץ מצומצמים ביותר, ויפורטו להלן יצויין כי הם יכולים להגיע בגדלים שונים ולכן...
ביטים וסט ביטים להברגות שונות


לדים THROUGH HOLE ועוד מוצרי אינדיקציה
לד (Led) הוא המפתח לתצוגות ותאורות העתיד. ולמעשה כבר בהווה ניתן לראות כניסה מסיבית של טכנולוגית הלד לחיי היום יום שלנו – כפי שכל בעליו של בית חכם יודע.   תאורת הלד החסכונית והמדויקת התחילה את דרכה בעולם האלקטרוניקה לחיווי על לוחות מודפסים ותצוגת מספרים ומילים. קשה לדמיין אלקטרוניקה ללא שימוש בנוריות הלד, עם מגוון...
לדים THROUGH HOLE ועוד מוצרי אינדיקציה


קטלוג מוצרים
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER
כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING