מצברים עופרת YUASA
תיקים למחשבים SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות
מברגים לאלקטרוניקה WERA
סוללות נטענות ומצברים
פתרונות זיווד לאלקטרוניקה MULTICOMP
ארגזי כלים ופתרונות אחסון ארגזי-כלים


ארגזי כלים, מזוודות ופתרונות אחסון - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים
CK TOOLS PROSKIT DURATOOL CLARKE SWISS GEAR TRUST CK MAGMA RAACO REALLY USEFUL PRODUCTS ALLIT PLASTICA PANARO TARGUS WORX PROFESSIONAL AVIT STANLEY APEX LINVAR FACOM FORGEFIX YOUNGMAN
ארגזי כלים ופתרונות אחסון
טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ארגזי כלים ופתרונות אחסון ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הארגזי כלים ופתרונות אחסון הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הארגזי כלים ופתרונות אחסון ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ארגזי כלים ופתרונות אחסון, כמו גם מוצרים נוספים.

 

ארגזי כלים, מזוודות ופתרונות אחסון - טלמיר אלקטרוניקה

בטלמיר אלקטרוניקה, מעריכים את כלי העבודה בין אם זה כלי ידני (מברג, פטיש, פינצטה, מלחציים, פלייר) או כלי עבודה חשמלי (מברגה, מקדחה, מסור חשמלי).
לכן, לאחר השקעה בכלי העבודה, יש לדאוג גם למקום אחסון מתאים ובטוח, השומר על הכלים ומאפשר איתור מהיר וקל של כלי עבודה הדרוש. לשם כך, אנו מציעים מגוון רחב של ארגזי כלים ומזוודות כלים לאחסון ונשיאת הכלים בצורה הנוחה ביותר ולעבודה מסודרת ונעימה.

אירגון הכלים במקום העבודה יכול להיות המפתח להצלחה. עבודה הרבה יותר נעימה על שולחן עבודה מותאם, הכולל מגירות וארגזי אחסון כלים שנמצאים בהישג יד. הכלים נשמרים לאורך זמן במידה ומקפידים להשגיח עליהם ולאחסן אותם בצורה יעילה. לבחירת ארגז כלים מתאים יש לחשוב על כמות הכלים שהוא אמור להכיל. 


קטלוג מוצרים
פנסים נטענים מקצועיים CK TOOLS
הזמן היום