כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM2 - LC-SC 10M PRO-SIGNAL
סל קניות
מידע נוסף
כמות:
 
שתף
<span itemprop="name">PRO-SIGNAL</span> מגשרים אופטיים - DUPLEX MULTIMODE OM2
יצרן: PRO-SIGNAL
מק"ט: 6691602
הוסף לסל לקבלת הצעת מחיר

מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM2 - LC-SC 10M

 

♦ צבע הכבל : כתום

מוצרים נלווים
תגיות:  [ סיבים ]   [ כבלים ]   [ כבל ]   [ PRO-SIGNAL ]   [ אופטי ]   [ PRO ]   [ SIGNAL ]   [ 10M ]   [ סיב ]   [ מגשר ]   [ מגשרים ]   [ אופטיים ]   [ דופלקס ]   [ SC ]   [ LC ]   [ OM2 ]