רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


NEUTRIK / נויטריקמוצרי NEUTRIK נויטריק המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלנויטריק NEUTRIK - מחברים PL XLR SPEAKON

החברה מייצרת סוגים שונים של מחברים וקונקטורים איכותיים. שקעים מיוחדים ומחברים מקצועיים מבית NEUTRIK בטלמיר אלקטרוניקה.

חברת Neutrik ממדינת ליכטנשטיין מתמחה בייצור קונקטורים ופועלת בתחום האלקטרוניקה מאז שנת 1975. לאורך השנים צברה החברה קהל לקוחות נאמן שמשתמשים בקונקטורים לצרכי הגברה, באולפני הקלטות אודיו ווידאו, לעבודות חשמל, אלקטרוניקה, תעשייה, ייצור ועוד. Neutrik נחשבת ליצרן הקונקטורים המוביל בעולם ומוצריה נמכרים בישראל ובעוד 80 מדינות. 

סוגים של קונקטורים Neutrik


בבסיסו, קונקטור (או בעברית - "מחבר") הוא רכיב בעל שני קצוות, הידועים כ-"ראשים" אשר מתחברים כל אחד למכשיר אחר. בעזרת הקונקטור ניתן לחבר מכשירים שונים לרכיב ספציפי או לייצר מעגלים אלקטרוניים חדשים. 
ישנם סוגים רבים של קונקטורים המיוצרים על ידי חברת Neutrik ועומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. יתרה מזאת, סוגים מסוימים של קונקטורים מאפשרים העברת נתונים, מיזוג נתונים ועוד כאשר אחד היתרונות המרכזיים בעבודה עם קונקטורים של Neutrik הוא שביכולתנו לרכז את כל סוגי המחברים תחת קורת גג אחת ולהבטיח התאמה נוחה ומהירה ביניהם במסגרת עבודות חשמל, הגברה ואלקטרוניקה.
על קצה המזלג ניתן להזכיר את הדגמים הנפוצים של מחברים שמיוצרים על ידי חברת Neutrik ובהם קונקטורים למתח DC, מחברים ומתאמים קואקסיאליים, נעלי כבל, סופיות ומחברים לחיבור חוטים או מחברים ומתאמים מסוג טרמינל בלוק.

בתוך כך, חברת Neutrik מייצרת מחברים ומתאמים למעבדות אלקטרוניקה. היא מתמחה גם בקונקטורים מסוג JST או MOLEX ואפשר להשיג דרכה מחברים ומתאמים תעשייתיים או מחברים למעגל מודפס. 

למה לבחור בקונקטורים של Neutrik?


יש כמה סיבות טובות לבחור קונקטורים Neutrik לצרכים שונים. ראשית, החברה מוכרת מאוד על ידי אנשי מקצוע ומוצריה משווקים בכל העולם. המשמעות היא שניתן להשיג חלקי חילוף או לתקן קונקטורים של Neutrik באופן מהיר ויעיל. ההיכרות עם מאפייני הקונקטורים של Neutrik מסייעת גם להשוות בין דגמים מסוימים ולערוך סקירה מלאה של המפרט הטכני בכל מחבר.
שנית, ניתן להזמין כבלים וקונקטורים של Neutrik בהתאמה אישית. הזמנת כל כבל כולל מולטי בהתאמה אישית והאפשרות להזמין גם מחְבּרים חוסכת זמן והוצאות עבור קהל הלקוחות. 
קונקטורים Neutrik בהזמנה אישית עומדים באותם סטנדרטים של שאר מוצרי המדף, ניתן להזמין אותם בהתאם למפרט בכל אורך שיידרש כאשר תהליכי החיווט, ההלחמה והמספור מבוצעים במעבדה מקצועית, מה שהופך את הקונקטורים למוצר מומלץ לאנשי מקצוע.קטלוג מוצרים