רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
ספקי כוח, שנאים וממירי מתח shanaim-sapakei-koah


ספקי כוח, שנאים וממירי מתח

ספקי כוח, שנאים ממירי מתח - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

ממירי מתח - DC > AC

ממירי מתח 12VDC > 220VAC

ספקי כוח - DC > DC

ספקים לרכב DC > DC

ספקי כוח - AC > AC

ספקי כוח - AC > AC

למה כדאי לרכוש ספק כוח בטלמיר? בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ספקי כוח, שנאים וממירי מתח ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הספקי כוח, שנאים וממירי מתח הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הספקי כוח, שנאים וממירי מתח ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ספקי כוח, שנאים וממירי מתח, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-ספקי כוח, שנאים וממירי מתח אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

ספקי כוח, שנאים ממירי מתח - טלמיר אלקטרוניקה

איך להתאים שנאים, ספקים וממירי מתח 

החשמל, או האנרגיה, הינו אמצעי חשוב לתפעול של מערכות שונות, החל ממכשירי חשמל פשוטים ועד למערכות חשמל מורכבות וגדולות. כמעט לכל מוצר אנחנו יכולים לראות שנאי או ספק שנועד למשוך את האנרגיה מנקודה אחת לנקודה אחרת, דוגמא לכך, ניתן לראות במחשבים הניידים שלנו, ממירי טלוויזיה ועוד – השנאי או ממירי מתח נועדו לאפשר לנו להעביר את החשמל מנקודה אחת אל נקודה אחרת בצורה המתאימה ובטוחה.

על מנת לבצע בחירה נכונה של שנאי או ספק כוח וכמובן ממיר מתח עלינו להתייחס גם אל כמות המתח אותה אנחנו צריכים להעביר תוך התאמה מלאה אל סוג המערכת אשר זקוקה לאותה אנרגיה – או לאותו חשמל. כאשר מדובר על ציוד קצה, כמו מחשבים או טלוויזיות, הרי שיהיה לנו קל ופשוט ליצור את ההתאמה, על ידי בדיקה של המכשיר עצמו והוראות התפעול המצורפות אליו, כאשר מדובר במערכות מתקדמות יותר, יש צורך להתייחס בזהירות רבה אל בחירת מקורות האנרגיה והתאמתם. 

ספקי כוח הם מעגלים אלקטרוניים שתפקידם לספק למכשירים אלקטרוניים זרם חשמלי במתח ובעוצמה הדרושים. 
רשת החשמל הארצית מספקת לנו מתח של 220 וולט בזרם חילופין (בן תדר של 50 הרץ), דהיינו בין שני הקטבים החשמליים קיים הפרש פוטנציאלים של 220 וולט כאשר זה מחליף קוטביות 50 פעמים בשנייה (פעם הדק אחד הוא ה"+" ופעם השני). ישנם מכשירים חשמליים הפועלים תוך צריכת האנרגיה החשמלית כפי שהיא מסופקת מרשת החשמל, בדרך כלל אלה הם מכשירים המבצעים עבודה רבה, כגון מכונות כביסה, מזגנים, מקררים וכו'. רוב רובם של המכשירים האלקטרוניים פועלים תוך צריכת חשמל במתחים נמוכים הרבה יותר, בהספק כללי נמוך ובדרך כלל בזרם ישר (הקטבים אינם מתחלפים, אחד הוא תמיד ה"+" והשני ה"-".).
ספקי כוח הם האמונים על המרת המתח מרשת החשמל לזה הדרוש למכשיר.טיפים להתאמה נכונה של ספק כח


  • יש לשים לב אל מתח היציאה
  • יש להתייחס אל מתח הכניסה
  • יש לבדוק את כמות האמפר המקסימלית בכל מכשיר
  • בדקו האם יש הגנה בפני קצר או עומסים 
  • בדקו האם יש תו תקן
  • שימו לב לאחריות על ספקי הכח

בטלמיר אלקטרוניקה, אנו נמצא לכם ונתאים ספק כוח לכל מכשיר אלקטרוניקה, אשר יעמוד בסטנדרטים הדרושים.


ספקי כוח, שנאים ממירי מתח - טלמיר אלקטרוניקה: ספקים ממותגים מזוודים - EXTERNAL PLUG IN - SINGLE OUTPUT, ספקים ממותגים מזוודים - EXTERNAL PLUG IN - ADJUSTABLE OUTPUT, ספקים רפואיים מזוודים - EXTERNAL PLUG IN - SINGLE OUTPUT, ספקים רפואיים מזוודים - EXTERNAL PLUG IN - MULTI OUTPUT, ספקים ממותגים למחשבים - ATX ENCLOSED - MULTI OUTPUT
קטלוג מוצרים