רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 MEAN WELL - ספקי כוח לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה


MEAN WELL

ספקי כוח, שנאים וממירי מתח
ספקי כוח - AC > DC  (656) ממירי מתח - DC > DC  (195)


מוצרי MEAN WELL המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלMEAN WELL - ספקי כוח לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה

MEAN WELL, שהוקם בשנת 1982, הוא אחד היצרנים העולמיים הבודדים שהתמחו בייצור ספקי כח סטנדרטיים. על פי דיווח של Micro Technology שפורסם במרץ 2019, היא מדורגת במקום ה -5 בעולם בייצור ספקי כוח.
תפוקת  99% ממכירות MEAN WELL הם ספקי כוח סטנדרטיים הנמכרים תחת הסימן המסחרי MEAN WELL.
MEAN WELL עובד כ"שותף מהימן"  עם לקוחות, ספקים, קבלנים ועובדים כדי לבנות יחסי אמון לטווח ארוך.

הודות לשותפויות חזקות עם יותר ממאתיים מפיצים רשמיים ברחבי העולם, MEAN WELL התחזק במהלך שלושה עשורים. עם 2,800 עובדים הממוקמים במטה הגלובלי שלה בפארק התעשייה טאיפיי החדשה, טייוואן, חברות בנות ומשרדי מכירות בגואנגג'ואו, שנזן, סוז'ואו בסין, קליפורניה, ארה"ב והולנד באיחוד האירופי, ארבעה בסיסי ייצור מתקדמים בטאיפיי החדשה (טייוואן) ), מחוז טיאנה ומחוז הואאדו בגואנגג'ואו והעיר סוז'ואו בסין, MEAN WELL הכנסות משולבות של 1,007 מיליון דולר בשנת 2018.

מאז 1991, MEAN WELL IT Center פיתחה מערכת מחשבים משלה. מערכת תכנון המשאבים הארגונית המקיפה שמשולבת עם המפיצים, הספקים, הקבלנים והעובדים  בכדי לענות על כל צרכיהם. זה משלב משאבים גלובליים ומשפר את היעילות התפעולית ואת איכות השירות.

מוצרי החברה


MEAN WELL שומר על הרוח של חדשנות מתמשכת ומוסיף 10% מוצרים החדשים לקו המוצרים שלה בכל שנה. נכון לעכשיו החברה מציעיה פתרונות מקיפים לאספקת חשמל בטווח של 0.5W עד  25600W ברמות שונות כדי לעמוד בדרישות של תעשיות בודדות, כולל: ספק כוח AC / DC, שנאי LED, מטעני סוללה AC / DC, ממירי DC / DC וממירי DC / AC.
קטלוג מוצרים