רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה - RASPBERRY PI

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המוצרי פיתוח לאלקטרוניקה - RASPBERRY PI הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המוצרי פיתוח לאלקטרוניקה - RASPBERRY PI שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה - RASPBERRY PI, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


Raspberry Pi רספברי פיי לקנות בישראל - טלמיר אלקטרוניקה: מחשבי כרטיס - RASPBERRY PI, כרטיסי הרחבה - RASPBERRY PI, מצלמות כרטיס - RASPBERRY PI

ה - Raspberry Pi, או בעברית רספברי פיי הוא מחשב Single Board על כל המשתמע מכך, אשר נולד על מנת לאפשר פיתוח עשיר וחיבור מהיר בין רכיבי תוכנה לחומרה, מאפשר ביצוע משימות פיתוח ברמות מורכבות שונות, בדרכים מרתקות ונושאות פרי. מהו הרספברי פיי? מה אפשר לעשות איתו ואיפה משיגים אותו? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

Raspberry Pi הוא מחשב לוח בגודל של כרטיס אשראי. הוא מגיע בדרך כלל עם יחידת עיבוד של 100 מגה-הרץ, זיכרון פנימי של עד 256 מגה-בייט (שניתן להרחיב עם כרטיסי SD חיצוניים), ומעבד גראפי פנימי. פרט לאלה, הוא מגיע עם חיבורים חיצוניים כמו חיבור HDMI (המאפשר לחבר את הרספברי פיי אל טלוויזיה וכך לקבל מסך שיציג את הפקודות הניתנות והפלט מתוך כרטיס הפיתוח) וחיבורי רשת.

השימושים השונים ל Raspberry Pi


המכשיר מאפשר עבודה עניינית ו"קרובה לקרביים" עם רכיבי חומרי ותוכנה. 
הפיתוח על גבי המכשיר נעשה בשפות פשוטות יחסית, ונחשב קל ללימוד ולשליטה. ניתן לחבר לכרטיס הרחבות רבות ושונות, כמו מתגים, נורות, צירים, ועל ידי כך לקשר בין התוכנה והחומרה וכך להפעיל מוצרים (למשל, ניתן ליצור מכשיר השקייה אוטומטי, הפותח וסוגר את ברז חשמלי לפי תוכנית ההשקייה שהוגדרה). הפיתוח מעל הכרטיס נעשה בשפות פיתוח פשוטות ללימוד, כמו פיית'ון (Python). ניתן למצוא ברשת שפע של פיתוחים בקוד פתוח אותם ניתן להעתיק, לשפר, ללמוד מהם, וכדומה.

לסיכום
הרספברי פיי הוא כרטיס פיתוח קטן אבל מלא אפשרויות עבור אלה מבינינו המעוניינים בדרך המאפשרת התעסקות עם "הקרביים" של רכיבי חומרה אשר יופעלו עלפי פקודות מן הכרטיס לפי התוכנה שפיתחו על גביו בשפות התכנות הנוחות שהוא מציע. 
הכרטיס מאפשר להפוך את הטלוויזיה למחשב לכל דבר (כולל קריאת מיילים, למשל), ופיתוח פרויקטים בהם משולבים תוכנה וחומרה.

הדגמים הנפוצים ביותר כיום הם

הקיט המומלץ על ידי טלמיר אלקטרוניקה הוא RASPBERRY PI COMPUTE MODULE DEV KIT והוא גם במבצע. הקיט כולל את הכניסות והיציאות הנפוצות ביותר, מכיל רכיבים מסויימים ועוד.

קטלוג מוצרים