רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
סיבים ומגשרים אופטיים opticalfiber


סיבים ומגשרים אופטיים

סיבים אופטיים ופתרונות תקשורת מהירה

יצרנים משווקים

מגשרים אופטיים - DUPLEX MULTIMODE OM4

מגשרים אופטיים - LC-LC DUPLEX MULTIMODE OM4

סיבים ומגשרים אופטיים בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת סיבים ומגשרים אופטיים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הסיבים ומגשרים אופטיים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הסיבים ומגשרים אופטיים ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון סיבים ומגשרים אופטיים, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-סיבים ומגשרים אופטיים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

סיבים אופטיים ופתרונות תקשורת מהירה

סיבים אופטיים הם טכנולוגיה מוכחת, המשמשת מגוון רחב של צרכים תקשורתיים: החל מצרכים ביתיים כגון חיבור מערכת קולנוע ביתית, דרך שימושים מסחריים כדוגמת רשתות תקשורת מתקדמות וכלה בשימושים צבאיים, עליהם לא נרחיב את הדיבור.

בכדי לקיים תקשורת באמצעות סיבים אופטיים, נדרש כבל ומחבר המשמש כסיום או "טרמינציה", ומאפשר להתחבר עם הסיב לנקודת התקשורת שלו. מחבר איכותי מעביר את הסיגנל כמעט בשלמותו עם איבוד מינימלי של אור, מה שבתורו הופך את התקשורת האופטית למהירה, אמינה, בטוחה ולא פחות חשוב מכך – מאובטחת יותר מאשר כמעט כל סוג תקשורת אחר, שאינו אופטי.

כדאי לקחת בחשבון כי קיימים מספר סוגים של סיבים אופטיים לפי תכונותיהם: העברת תקשורת, סימולטנית או יחידה, עם סיב אחד או יותר.

אנחנו בטלמיר אלקטרוניקה מספקים את כל צרכי האלקטרוניקה, כלים ציוד בדיקה ותקשורת הדרושים לכם.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לקבל הצעת מחיר של מגוון סיבים ומגשרים אופטיים ישירות באתר, כמו גם מוצרים נוספים.
סיבים אופטיים ופתרונות תקשורת מהירה: מגשרים אופטיים - DUPLEX SINGLE MODE OS1 - ST-ST, מגשרים אופטיים - DUPLEX SINGLE MODE OS1 - SC-ST, מגשרים אופטיים - DUPLEX SINGLE MODE OS1 - SC-SC, מגשרים אופטיים - DUPLEX SINGLE MODE OS1 - LC-LC, מגשרים אופטיים - DUPLEX SINGLE MODE OS1 - LC-SC
קטלוג מוצרים