רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה develectronics


מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה

מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

מוצרי פיתוח אלקטרוניקה - כללי

מוצרי פיתוח אלקטרוניקה שונים

מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המוצרי פיתוח לאלקטרוניקה הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המוצרי פיתוח לאלקטרוניקה ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה - טלמיר אלקטרוניקה

לוחות לפיתוח והרכבת מעגלים משולבים בכל הגדלים ובציפויים מיוחדים כמו PHOTO RESIST, אשר ניתנים לשימוש באלקטרוניקה לבניית מטריצות, פיתוח והרכבת מעגלים משולבים. ישנן גם לוחות מחוררים ומוכנים להרכבה הכוללים מגעים להלחמה, אשר חוסך זמן רב בייחוד אם מדובר בנסויים כאשר המפתח נאלץ לפרק ולהרכיב רכיבית אלקטרוניים מספר פעמים בעת הניסוי. בנוסף, לצורך הניסויים ישנן מטריצות ניסוי לאלקטרוניקה בגדלים שונים.

מוצרי אלקטרוניקה לפיתוחים שונים :

חוטי נחושת וכבלי חשמל


בטלמיר אלקטרוניקה מגוון רחב של חוטי נחושת מבית PRO-POWER  וכבלים חשמליים בגלילים באורכים שונים וצבעים מגוונים. כבלי חשמל גמישים לאלקטרוניקה נבדלים ביניהם בסוג (למשל: סיבי נחושת בציפוי בדיל) ומבנה המוליך (למשל: 7X34AWG). לכל חוט וכבל חשמלי יש עמידות לטמפרטורה שונה ולכן יש להשתמש בחוט המיועד לתנאי הסביבה, בה הוא אמור לשמש.

כרטיסי פיתוח


כרטיס פיתוח ארדואינו   ARDUINO מכיל חומרה שמגיעה עם רכיבים שמרכיבים את המיקרו בקר. סביבת הפיתוח מאפשרת כתיבת תכניות והבזקתן לתוך הכרטיס, והפעולה מתאימה לביצוע במהירות ובקלות, הודות לתכונות הכרטיס. 
מחשבי כרטיס - RASPBERY PI הינם מחשבים זעירים המתחברים אל מסך הטלוויזיה ומאפשרים מגוון אפשרויות, וניתן להיעזר בהם במערכות שונות בבית ובתעשייה.


מוצרי פיתוח לאלקטרוניקה - טלמיר אלקטרוניקה: כרטיסי פיתוח - BEAGLEBONE, כרטיסי הרחבה - BEAGLEBONE, פתרונות זיווד - BEAGLEBONE, אביזרים וחלקי חילוף - BEAGLEBONE, לוחות נחושת מחוררים עם מגעים להלחמה
קטלוג מוצרים