רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


WELLER / וולרמוצרי WELLER וולר המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלוולר מלחם WELLER - מלחמים תחנות הלחמה ואמבטיות בדיל

WELLER הינה יצרנית עם שם עולמי בייצור ציוד הלחמה:
  • מלחמים
  • עמדות ותחנות הלחמה
  • עזרים וחומרים
WELLER הינה חברה גרמנית העוסקת בייצור ציוד הלחמה, לרבות, מלחמים, תחנות הלחמה, ציוד ועזרים הלחמה. מוצרי החברה זוכים לפופולאריות רבה בכל רחבי העולם בעיקר בתחום תעשיית האלקטרוניקה, וזאת בשל ההיצע האיכותי של מוצריה המותאמים לצרכי הפיתוח והייצור בתעשיית האלקטרוניקה העולמית. כמו כן, מוצרי החברה נחשבים למוצרי איכות במעבדות תיקונים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימת מוצרים מובילים של חברת WELLER  המותאמים לתעשיית האלקטרוניקה. 

מלחמים תוצרת WELLER

החברה מתמחה בייצור מלחמים מקצועיים, לרבות, מלחמים ידניים ומלחמי אקדח. בין יתר המלחמים אותם מייצרת החברה תמצאו:
מלחם מקצועי המיועד לצרכי צריבה על גבי לוחות עץ- מלחם זה מגיע עם הספק של 30w ושישה ראשים לצריבה על עץ. כמו כן, המלחם כולל ראש סכין חם וראש לצריבת דפוס. 
מלחמי אקדח בהספק של 80W ו-100W
מלחמים ידניים בהספק של 15W, 25W, 40W ו-80W. מלחמים אלו מגיעים עם תאורת לד והם מתאפיינים במבנה ארגונומי המקנה יכולת אחיזה יציבה. 

ציוד הלחמה

כחברה מובילה בתחום ייצור תחנות הלחמה ומלחמים, חברת WELLER מתמחה גם בייצור ואספקת ציוד הלחמה נלווה הכולל בין היתר: מלחמים מופעלי סוללות, ייצור ראשים לכל סוגי המלחמים המיוצרים על ידי החברה, ציוד עזר להלחמה דוגמת ספוג הלחמה, מלחצים לכרטיסים אלקטרוניים ועוד. 

תחנות הלחמה

לאורך השנים פיתחה החברה מגוון נרחב של תחנות הלחמה המיועדות לתעשיית האלקטרוניקה, לרבות, תחנות הלחמה אנלוגיות, תחנות הלחמה דיגיטליות, תחנות הלחמה עם הזנת בדיל ותחנות הלחמה ממוחשבות. WELLER נחשבת לפורצת דרך בתחום ייצור תחנות ההלחמה, ובין יתר תחנות ההלחמה הנפוצות ביותר של החברה תמצאו:
תחנת הלחמה 50 וואט- אחת מתחנות ההלחמה הקלאסיות של החברה. תחנת הלחמה זו מיוצרת ללא כל שינוי מאז 1942, והיא שומרת על טמפרטורת חום קבועה של 10 מעלות פלוס-מינוס. 

מלחם תחנה דיגיטלי 80 וואט- תחנת הלחמה המגיעה עם ראש הלחמה בעל גוף חימום אינטגראלי, דבר המאפשר יכולת עבודה רציפה ומהירה.
מלחם תחנה ממוחשב 120 וואט- תחנת הלחמה הפועלת באמצעות מסך מגע עם חיבור USB לשליטה ממוחשבת מרבית. 


המוצרים האהובים ביותר בקרב לקוחותינו הם:


קטלוג מוצרים