רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין משחזות ציר ומולטיטולס

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה נטענים / חשמליים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המשחזות ציר ומולטיטולס הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המשחזות ציר ומולטיטולס שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון משחזות ציר ומולטיטולס, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה נטענים / חשמליים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


משחזות ציר ומולטיטולס: משחזות ציר נטענות, משחזות ציר חשמליות, עפרונות חריטה חשמליים

זקוקים למשחזות ציר עם ביצועים מדהימים, מהירים ומדויקים? מעוניינים לדעת מהם הנתונים העיקריים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת משחזות ציר? 
כל הנתונים והמידע החם ביותר על מוצר השיפוצים הבולט ביותר בענף – עכשיו לרשותכם.

משחזות ציר טובות מהוות חלק עיקרי מסל העבודה שלכם כמי שעוסקים בעבודות שיפוצים. משחזות ציר מתאפיינות במספר פרמטרים שחשוב להכיר, ולכן על מנת שהבחירה תהיה קלה ביותר, אנו נציג בפניכם את כל הדגשים החשובים.

אורך המשחזה
בעת קניית משחזות ציר, אורך המשחזה הוא נתון חשוב היות והוא זה שלמעשה קובע, האם תוכלו לעבוד בכל מקום. ישנם מקומות בהם הנקודות הזקוקות להשחזה נמצאות בפתחים צרים עם קיר עבה או שיש חפץ כבד מאד שעומד בדרככם, ולכן לא כל משחזה תגיע פיזית לנקודה הרצויה. במקרים כאלה כמובן שצריך משחזה קטנה ככל היותר, כשעיקר הגודל מרוכז סביב החלק שנועד להשחיז ולא סביב החלק שמחזיקים ביד.
 
מהירות סיבוב
מהירות הסיבוב זהו אולי הנתון החשוב ביותר שצריך לדעת על משחזות ציר. מהירות הסיבוב של המשחזה קובעת בתוך כמה זמן הרכיב שתבקשו להשחיז יהיה מוכן. במילים אחרות: מהירות סיבוב גבוהה בהכרח מספקת עבודה יותר מהירה ויעילה.

סוג הסוללה
2 נתונים יש לבדוק בסעיף הזה בטרם תרכשו משחזות ציר: מהו מתח הסוללה (ב V), וכמה אמפר שעה (בדרך כלל מיליאמפר שעה) יש עליה. נתונים אלו ינבאו כמה זמן הסוללה שלכם תחזיק מעמד בהפעלה, ללא צורך בהטענה.

קטלוג מוצרים