רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


AMPHENOL / אמפנולמוצרי AMPHENOL אמפנול המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלאמפנול AMPHENOL - מחברים וקונקטורים לאלקטרוניקה

אצלנו בטלמור תמצאו מוצרי Amphenol איכותיים, החברה מתמחה ביצירת מחברים ורכיבי חברור המיועדים לכל תעשייה באופן נפרד.

AMPHENOL הינו תאגיד כלל עולמי המורכב ממספר חברות בת המתמחות בתכנון, ייצור ושיווק של מחברים חשמליים, מחברים אלקטרוניים, מחברי סיבים אופטיים, מערכות חברור ומתאמים קואקסיאליים ייחודיים. מוצריה הייחודיים של חברת Amphenol מיועדים למגוון נרחב של תעשיות מתקדמות, לרבות, תעשיית הרכבים, תקשורת פס רחב, תעופה, תעשיית החלל, תחום טכנולוגית המידע ותקשורת הנתונים, תחום ההתקנים הניידים ורשתות הטלפון הנייד ועוד.  פעילות החברה מתקיימת בשתי חטיבות עסקיות מרכזיות, האחת בתחום מוצרי התקשורת וייצור של רכיבי תקשורת הכוללים בין היתר כבלים מהונדסים, מחברים, מעגלים חשמליים ומחברים בתדרי רדיו שונים ועוד. החטיבה השנייה עוסקת בייצור כבלים בעלי ציר משותף וכבלים שטוחים. 
חברת אמפונל נוסדה בשנת 1932, ומאז ועד היום מוצריה השונים משווקים בכל רחבי העולם תחת מספר חברת בת ותחת מספר שמות מסחריים כגון: אמפונל, טיימס פייבר, ספקטרה ועוד. 

מחברים תעשייתיים

כחברה מובילה בתחום התאמת פתרונות חברור למגוון נרחב של תעשיות עתירות ידע, חברת Amphenol מתמחה ביצירת מחברים ורכיבי חברור המיועדים לכל תעשייה באופן נפרד. בין יתר המחברים התעשייתיים של חברת Amphenol תוכלו למצוא: מחברי מגעים רב תכליתיים, מחברים לעבודה מאומצת, מחברים מלבניים ומחברים עגולים (אבזרים, בתים ומגעים) ועוד. 

מחברי כבלים 

חברת אמפונל מתמחה בייצור מחברי כבלים המיועדים למגוון נרחב של תחומי תעשייה ומסחר. בין יתר המוצרים החדישים ביותר של חברת אמפונל בקטגוריית מחברי כבלים תמצאו את ה-קופר פייבר היבריד כבל. כבלים אלו משלבים סיבים אופטיים וחוטי נחושת במוצר אחד, והם מגיעים עם מעטפת קשיחה המותאמת לכל תנאי הסביבה האפשריים. כבלים מסדרה זו מגיעים במספר רב של צירופים. בנוסף, החברה מעמידה לרשותכם היצע מרשים ואיכותי של תופסני כבלים המיועדים למגוון נרחב של שימושים. 

מתאמים קואקסיאליים

חברת אמפונל –קונקס היא אחת מחברות הבת המובילות בתאגיד אמפונל, חברה זו מתמחה בייצור מתאמים טוריים, בין טוריים ו- מתאמי T. אחד מהמתאמים הקואקסיאליים של החברה הוא ה- SMA SHOKET  המגיע עם כוח התנגדות של 50r, כאשר התדר המקסימאלי של מתאם זה הינו 18GHZ והוא מגיע עם ציפוי מגעים זהוב. קטלוג מוצרים