רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


YUASA / יואסהמוצרי YUASA יואסה המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראליואסה YUASA - מצברים עופרת LEAD ACID

GS YUASA הינו תאגיד בינלאומי העוסק בייצור, שיווק והפצה של סוללות לרכב, סוללות תעשייתיות, מערכות לאספקת חשמל, ציוד מתג ותאורה, מערכות אולטרא-סגולות וציוד חשמלי נוסף. תאגיד YUASA העולמי כולל בתוכו את חברת GS האמריקנית המתמחה בייצור סוללות נטענות לאופנועים, אופנועי ים וטרקטורונים. תאגיד YUASA החל את דרכו בתחילת המאה ה-20 ביפן, ולאורך השנים הוא החל להתרחב באמצעות מיזוגים ורכישת חברות ברחבי העולם. בשנת 2004 עם רכישת חברת GS  האמריקנית הפכך תאגיד GS YUASA  לאחד התאגידים הגדולים ביותר בעולם בתחום ייצר המצברים והסוללות. 

מצברים נטענים 


חברת YUASA  מתמחה בייצור מצברים נטענים הכוללים בין היתר את הדגמים הבאים:

מצבר עופרת נטען 6 וולט המגיע במספר גדלים שונים כגון: 1.2AH, 2.8 AH, 4AH, 7AH, 12AH ועוד. 

מצבר עופרת נטען 12 וולט המגיע אף הוא במספר גדלים הנעים בין 2 ל-25 AH. 

ועוד מגוון עצום של מצברים נטענים המיועדים לאופנועים, טרקטורונים, אופנועי ים ועוד.  תאגיד YUASA מתמחה גם בייצור סוללות נטענות מסדרת NP YUASA. סדרה זו כוללת סוללות נטענות המהוות את שיא הטכנולוגיה של החברה המבוססת על ניסיון של למעלה מ-70 שנה בענף ייצור הסוללות. הסוללות מסדרת NP מתאפיינות בין היתר בצפיפות אנרגיה גבוהה, ביצועים גבוהים במיוחד, חיי סוללה ארוכים במיוחד ועוד. סוללות אלו מיועדות לצרכים תעשייתיים והן מספקות מקור כוח מרכזי עבור מערכות אבטחה ואזעקה, מערכות תאורת חירום, מערכות UPS, יישומים אלקטרוניים ועוד.

סוללות נטענות 


תחום התמחות נוסף של תאגיד GS YUASA הוא ייצור הסוללות הנטענות. מוצרי החברה בתחום זה מיועדים למגוון נרחב של מכשירים אלקטרוניים הפועלים על סוללות  AAA  נטענות ו-AA נטענות, והם משווקים בכל רחבי העולם תחת המותג: GS YUASA. אחד ממוצרי החברה הפופולאריים ביותר בתחום הסוללות הנטענות הן סוללות ניקל מתכת-היבריד והן פותחו על ידי תאגיד GS YUASA. סוללות אלו מתאפיינות בין היתר בקיבולת הגדולה פי 2 ו-3 מסוללת ניקל קדיום, ובנוסף הן מתאפיינות בצפיפות אנרגיה. 


קטלוג מוצרים