רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


ANSMANNמוצרי ANSMANN המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלסוללות ומטענים מבית ANSMANN, פנסים, ספקים שנאים

מטען לסוללות נטענות משמש אותנו להחזרת הכוח לסוללה. זה לא אפשרי בכל סוללה, רק בסוללה שהיא סוללה נטענת. מכשירי ההטענה יכולים להיות מטענים למברגות, מטעני סוללות אצבע לכל מטרה, ומטעני סוללות ליתיום. במאמר שלפניכם נלמד כיצד בוחרים מטען וכיצד מומלץ להטעים את המכשירים שיש בהם סוללות נטענות לחיסכון מרבי ושימור הכוח החשמלי בדיוק מתי שאתם צריכים אותו.


ניתן לבחור מטען מהיר וליהנות שוב מסוללה טעונה במלואה, אולם שימוש מסיבי במטען מסוג כזה עלול לקצר את חיי הסוללה לאורך זמן. מנגד, מטען סטנדרטי שאינו מהיר עלול להטעין את הסוללה במלואה כעבור שעות ארוכות. בכל מקרה, בים אם יש לכם מטען מהיר ובין אם לא, בפסקה הבאה נספק מספר טיפים על טעינה נכונה של המכשירים שלכם, טעינה שתחסוך לכם זמן ומשאבים.

חברת ANSMANN – חברה יצרנית מובילה בתחומה

חברת ANSMANN נחשבת למובילה בתחום אנרגיה ניידת, תוך שמקפידה על ייצור מוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כאשר אתם רוכשים  ANSMANN - סוללות נטענות ופנסים אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר במוצרים עם ביצועים גבוהים במחירים הוגנים, תוך התאמה מלאה לדרישות ולצרכים הקיימים בשוק. 

כל המוצרים של החברה - סוללות נטענות ופנסים מיוצרים מתוך ניסיון של שנים רבות בתחום הטכני על ידי צוות מיומן של מומחי עיצוב, אשר רואים בעבודתם כאומנות. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת בהתאם לצרכים ולדינמיקה של השוק העולמי, הם אלו שהופכים את המוצרים של ANSMANN לפופולריים ומבוקשים בקרב הצרכנים.

סוללות נטענות ופנסים


למוצרים כדוגמת – ANSMANN סוללות נטענות ופנסים ישנם יתרונות רבים והם עונים על הצורך המתבקש המאפיין את העולם המודרני והוא חיסכון באנרגיה. 
הפנסים של החברה מעוצבים בהתאם לתקני הצבא ולהם גוף אלומיניום תעופתי בגימור אנודייז, מה שהופך אותם לעמידים במידה רבה. בנוסף הפנסים פועלים על תאורת LED, אשר ידועה כתאורה חסכונית יותר וכן נטענים לטעינה, בצורה נוחה ויעילה. כידוע, על מנת לטעון פנסים יש להשתמש בסוללות נטענות ולכן אנו מעמידים לרשותכם מגוון סוללות נטענות של חברת ANSMANN כאשר לכל אחת מהן אפשרויות טעינה אחרות וכן כל דגם מתאים לשימושים שונים. כך למשל ניתן למצוא סוללות נטענות המתאימות יותר לשימוש יומיומי ולזרם אנרגטי גבוה במיוחד וכן לחלופין, סוללות אשר אידיאליות למכשירים שנמצאים בשימוש בתדירות נמוכה ובעלי צריכת אנרגיה קטנה יותר באופן יחסי.

על מנת להתאים את הפנס או את הסוללות האידיאליות ביותר לצרכים שלכם אתם מוזמנים לגלוש לעמוד המוקדש עבור - ANSMANN סוללות נטענות ופנסים ולבחור בדיוק את המוצרים הכי מתאימים. כמובן שאם אתם זקוקים לעזרה או לייעוץ מקצועי, מחלקת שירות הלקוחות שלנו זמינה עבורכם ותשמח לעזור לכם בכל עת!קטלוג מוצרים