רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


DREMEL / דרמלמוצרי DREMEL דרמל המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלדרמל מולטיטולס ומשחזות ציר של חברת Dremel


חברת DREMEL היא האחראית להמצאה הבלעדית של המולטיטול הנחשב לאמצעי עבודה קומפקטי בעל מהירות גבוהה במיוחד המאפשר לבצע מגוון רחב של עבודות שונות לרבות שיפוץ וחידוש ריהוט הבית, עבודות תחזוקה ותיקונים בגינה, בניית מודלים, שיפוץ חלקים וכן הלאה. החברה מייצרת מגוון אביזרים עבור כלים רב תכליתיים המתאימים לצרכים רבים וכוליים בין השאר את מערכת ה- EZ SpeedClic המאפשרת להחליף אביזרים במהירות ובנוחות מבלי לעשות שימוש במפתח.

כלים קומפקטיים ורב תכליתיים של חברת דרמל


דרמל מציעה מגוון אביזרים וביניהם אביזרי חריטה או כרסום, השחזה, ניקוי והברקה, חיתוך, ליטוש, תפסניות, צירים ועוד אביזרים רבים ונוספים. מלבד כלי מולטיטול, דרמל פיתחה גם לא מעט כלי עבודה נוספים ורב שימושיים- ‎Versatile Tool Systems‎, שנועדו לסייע לאנשים לסיים פרויקטים בקלות ובמהירות. קטגוריה זו כוללת מחד כלים למשימות מדויקות או מאידך לעבודות מסורתיות של עשה זאת בעצמך כמו הדבקה, חריטה והלחמה.

DREMEL - כלי עבודה מקצועיים


חברת דרמל, למעט מערכות רב תכליתיות וכלי עבודה קומפקטיים פיתחה גם מערכות אחרות המשלבות חדשנות ודיוק למגוון יישומים. עם לא מעט אביזרים מגוונים לצד תוספים ייחודים, מערכת  Benchtop Tool כוללת אמצעים וכלים שתוכננו לשימושים נייחים למבחר גדול של פרויקטים על ידי חומרים שונים ומגוונים. בקטגוריה זו ניתן למצוא את מערכת ה- MOTO-SAW ומערכת ה- FORTIFLEX.

משחזות ציר של דרמל אמינות יותר, איכותיות יותר ובעיקר – לא מפתיעות את העובד איתן.


כושר שרידות גבוה ובמינימום שחיקה של החלקים המשחיזים. במשחזת הציר Dremel 8200JD תיהנו מאורך כללי 220MM, מהירות סיבוב 5,000RPM ~ 30,000RPM, ועם סוללה יעילה במיוחד: 10.8V, 1,500MAH. 
דרמל בטלמיר
קטלוג מוצרים