כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
דרמל משחזות ציר ומולטיטולס Dremel


DREMEL / דרמלמוצרי DREMEL דרמל המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלמשחזות ציר ומולטיטולס Dremel


חברת דרמל DERMEL היא האחראית להמצאה הבלעדית של המולטיטול הנחשב לאמצעי עבודה קומפקטי בעל מהירות גבוהה במיוחד המאפשר לבצע מגוון רחב של עבודות שונות לרבות שיפוץ וחידוש ריהוט הבית, עבודות תחזוקה ותיקונים בגינה, בניית מודלים, שיפוץ חלקים וכן הלאה. החברה מייצרת מגוון אביזרים עבור כלים רב תכליתיים המתאימים לצרכים רבים וכוליים בין השאר את מערכת ה- EZ SpeedClic המאפשרת להחליף אביזרים במהירות ובנוחות מבלי לעשות שימוש במפתח.

כלים קומפקטיים ורב תכליתיים של חברת דרמל


דרמל מציעה מגוון אביזרים וביניהם אביזרי חריטה או כרסום, השחזה, ניקוי והברקה, חיתוך, ליטוש, תפסניות, צירים ועוד אביזרים רבים ונוספים. מלבד כלי מולטיטול, דרמל פיתחה גם לא מעט כלי עבודה נוספים ורב שימושיים- ‎Versatile Tool Systems‎, שנועדו לסייע לאנשים לסיים פרויקטים בקלות ובמהירות. קטגוריה זו כוללת מחד כלים למשימות מדויקות או מאידך לעבודות מסורתיות של עשה זאת בעצמך כמו הדבקה, חריטה והלחמה.

כלי עבודה מקצועיים
חברת דרמל DERMEL, למעט מערכות רב תכליתיות וכלי עבודה קומפקטיים פיתחה גם מערכות אחרות המשלבות חדשנות ודיוק למגוון יישומים. עם לא מעט אביזרים מגוונים לצד תוספים ייחודים, מערכת  Benchtop Toolכוללת אמצעים וכלים שתוכננו לשימושים נייחים למבחר גדול של פרויקטים על ידי חומרים שונים ומגוונים. בקטגוריה זו ניתן למצוא את מערכת ה- MOTO-SAW ומערכת ה- FORTIFLEX.

משחזות ציר של דרמל אמינות יותר, איכותיות יותר ובעיקר – לא מפתיעות את העובד איתן.

הן ניחנות בכושר שרידות גבוה ובמינימום שחיקה של החלקים המשחיזים. במשחזת הצירDremel 8200JD תיהנו מאורך כללי 220MM, מהירות סיבוב 5,000RPM ~ 30,000RPM, ועם סוללה יעילה במיוחד: 10.8V, 1,500MAH. 


קטלוג מוצרים
סוללות נטענות ניקל מטאל ANSMANN NIMH
פנסי ראש ופנסים ידניים מקצועיים CK TOOLS
ספקי כוח תעשייתיים XP POWER