רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
כלי עבודה נטענים / חשמליים power-tools


כלי עבודה נטענים / חשמליים

כלי עבודה חשמליים ונטענים | טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

כלי עבודה נטענים / חשמליים בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה נטענים / חשמליים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הכלי עבודה נטענים / חשמליים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הכלי עבודה נטענים / חשמליים ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון כלי עבודה נטענים / חשמליים, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה נטענים / חשמליים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

כלי עבודה חשמליים ונטענים | טלמיר אלקטרוניקה


כלי עבודה חשמליים – מקדחים, ביטים, כרסמים, מברגות ומקדחות משמשים את כל העוסקים בעבודות התקנה של אביזרים בבית ובתעשייה, וחברות תעשייתיות, חברות האחזקה למיניהן ועוד. בעלי מקצוע כמו נגרים, בנאים, שיפוצניקים מבצעי עבודות הרכבה גדולות וקטנות . 

בטלמיר אלקטרוניקה מגוון רחב של מקדחות חשמליות, הנבדלים ביניהם בעוצמה שהם מסוגלים לספק ובביצועים שונים. כלי עבודה ידניים מהחברות המובילות לכל סוגי העבודה והתעשייה -לעבודה בעץ, פלסטיק, מתכות ופלדה. כלים פנאומטיים כגון קומפרסורים, אקדחי אוויר, מסורים ומקדחות, מרססי צבע ועוד. 

היצרנים המוכרים בעולם בשל איכות החומרים מהם עשויים כלי העבודה וביניהם: BOSCHDURATOOLMODELCRAFTPROXXON, DREMEL

מסור חשמלי

שימושי בניית עץ מקצועית: חיתוך דיקטים של עץ בצורה מדויקת תצריך מסור חשמלי על פי רוב. שימוש נוסף במסור החשמלי נובע מביצוע פרויקטים חזותיים גשמיים מכל הסוגים: עיצוב פנים, ארכיטקטורה, ועוד. על פי רוב, הפרויקטים הללו מבוצעים במהלך הלימודים של מקצועות אלו במוסדות להשכלה גבוהה. שימוש נוסף, אם כי בהקפים קטנים יותר, הוא במהלך עבודות גינון, כאשר יש שורש של עץ שפולש למבנה מלאכותי, או כאשר מעוניינים להסיר קבוצת ענפים גדולה מבלי להשתמש בקטר ידני. 
כלי העבודה החשמליים אם כן באו בנוסף לאלו הקיימים ושימוש בהם יהיה נוח הרבה יותר במקרים רבים אם כי יש מקרים שהידניים יהיו נוחים יותר. היתרון היום של כלי העבודה החשמליים הוא בכך שחלק ניכר מהם מגיע עם סוללה נטענת כך שלא חייבים חיבור מתמיד לחשמל בזמן העבודה. זה בטוח יותר וחוסך את הסיכון להתחשמלות וזה נוח הרבה יותר מכיוון שזה לא מקבע אותנו לאזור עבודה אחד. כל מה שצריך הוא לזכור להטעין את אותם מכשירים ורובם גם מגיעים עם יותר מסוללה אחת כך שניתן לעבוד זמן רב ללא הטענה.

מברגה חשמלית

מברגה – דע את הגבולות
מברגה איננה מטפלת בבורגי הלם. חשוב לדעת בדיוק אלו ראשי הברגה יש במברגה שלך, ולהשלים את החסר על ידי קניית ראשי הברגה בחבילות סיטונאיות בנפרד. שימושי המברגה העיקריים הם לפתיחת בורגי פיליפס, פתיחת ברגים שטוחים, חיבור בורגי פיליפס וחיבור ברגים שטוחים.
סוגי מברגות
ניתן לרכוש מברגה קטנה המתאימה לראשים קטנים להברגות עדינות. מקובל יותר לרכוש את המברגה הגדולה שיכולה לבצע גם הברגות עדינות וגם הברגות קשות, אולם אם ידוע לכם שהבורג נמצא בתוך תעלה צרה שלא מאפשר הכנסת מברגה גדולה, רק הקטנה תהיה לכם לעזר הלכה למעשה.

כולנו מחפשים כלי עבודה חשמליים ממיטב היצרנים ובמחירים נוחים. כשיש את הכול במקום אחד שאפשר לסמוך עליו כמובן עדיף מכל בחינה.
לכן, עשינו מאמץ כדי לרכז עבורכם מבחר כלי עבודה חשמליים איכותיים.

כלים חשמליים ונטענים שניתן לרכוש אצלנו

  • מקדחה – מופיעה במגוון עוצמות ויכולות, דו כיווני להברגה, עם מצב פטישון, מהירויות והספקים שונים, בהזנת V220 או נטען וכן מקדחת עמוד. לעבודות מסויימיות מומלץ להשתמש במקדחת שולחן, אשר שומרת על יציבות ומבצעת קידוח מדוייק.
  • משחזה – משחזת ציר המכונה גם דרמל או מולטיטול, משמשת להשחזה מדויקת למקומות בעייתיים ולא נגישים, בעיקר בענפי הפחחות והמסגרות ובעלת מהירות סיבוב גבוהה ומופיעה עם מגוון אביזרי הברשה, ליטוש וחיתוך.
  • מברגה – קיים מבחר עצום של מברגות ויש לבחור ביניהם לפי הצורך – יותר כוח, זה יותר יקר עם אופציה לקידוח, לעומתן הקלות והזולות. שיקול נוסף הינו מנגנון העצירה – אימפקט להידוק ברגים וקלאצ' לעצירה המתאימה בעיקר לקידוח.
  • מסורי דיסק – או מסור זוית משמשים בעיקר לניסור מתכת וליטוש. מסורים וכלי חיתוך שונים לעץ או מתכת.
  • אקדח אוויר – או "פן", משמש בעיקר לכיפוף צינורות נחושת והסרת לכלוך, מפזר חום מקצועי, נדרש להיות בעל הספק גבוהה ועם מנגנון הגנה.
  • מכונות ליטוש – ליטוש מדויק וממוקד נבצע עם דרמל הידני, לעומת זאת משטחים נלטש ידנית עם מלטשת עכבר וליטוש בקנה מידה גדול נבצע במכונת ליטש שולחנית לשימושים תעשייתיים.
  • אביזרים – סוללות, מקלות דבק, מקדחים, ביטים ועוד.


אז אם אתם זקוקים למברגה, משחזה, מקדחה או כל כלי עבודה אחר, אנחנו בטלמיר משווקים ומספקים שירות למגוון כלים מחברות כמו BOSCH, DREMEL, METABO וכן PROXXON. השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור.

במידה ואתם יודעים מה אתם מחפשים, ניתן לקבל הצעת מחיר באתר של מגוון כלי עבודה חשמליים וכן אבזרים משלימים.


בחרתם כבר את כלי העבודה שלכם? הגיע הזמן לבחור גם ארגז כלים.כלי עבודה חשמליים ונטענים | טלמיר אלקטרוניקה: מכונות טיאוט - KARCHER, שואבי אבק - BOSCH, שואבי אבק - NUMATIC, שואבי אבק - KARCHER, שואבי אבק - EINHELL
קטלוג מוצרים