רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
מקיטה MAKITA - מברגות , מקדחות וכלי עבודה חשמליים מקיטה


MAKITA / מקיטהמוצרי MAKITA מקיטה המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלמקיטה MAKITA - מברגות , מקדחות וכלי עבודה חשמליים מקיטה


מאז שבנינו את המנועים הראשונים שלנו, לפני יותר מ-100 שנה, Makita ממשיכה לחדש ולשכלל את הידע ההנדסי שלה. התוצאה היא מגוון הולך ומתרחב של כלי עבודה מקצועיים לעבודה בחוץ, שיעזרו לכם להתמודד עם המטלות הקשות ביותר.

Makita מציעה את המגוון הרחב ביותר של כלי עבודה לעבודה בחוץ שקיים בתעשייה, והיא מתבססת על יותר מ-100 שנות הנדסה וחדשנות. בין ציוני הדרך של Makita מערכת הכלים האלחוטית הראשונה עם סוללות ליתיום-יון במתח 18 וולט, הכלים הראשונים לקבלנים עם מנוע ללא מברשות, המסור הראשון בעולם עם מנוע 4 פעימות, ועוד. גם היום וגם מחר, משתמשים מקצועיים תמיד מחפשים דרכים חדשות לפתור בעיות ולעבוד באופן יעיל יותר, ו-Makita מתמקדת בחדשנות במטרה לענות על הדרישות האלה. תנו לטכנולוגיות של Makita לעבוד בשבילכם.

Makita עונה על הביקוש לפתרונות חדשים לגיזום, חיתוך וניקוי. המגוון הרחב ביותר בתעשייה של כלים לעבודה בחוץ כולל פתרונות אלחוטיים המספקים ביצועים חזקים בלי טרחה, כלים יעילים עם מנוע 4 פעימות ללא צורך בערבוב עם שמן, מסורי שרשרת עם מנוע 2 פעימות, מסורים עם מנוע שאותם קל יותר להתניע והם עובדים טוב יותר, ופתרונות עם כבלים המבוססים על טכנולוגיית מנוע מוכחת. Makita מעניקה לכם מגוון רחב של כלים עם עוצמה ויעילות כדי להשתלט על כל העבודות בחוץ.

קטלוג מוצרים