רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


KARCHER / קרשרמוצרי KARCHER קרשר המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלקרשר KARCHER - מכונות שטיפה בלחץ ושואבי אבק מקצועיים

KARCHER קרצ'ר - כלים לניקוי ושטיפה
מכונות השטיפה של קרצ'ר (KARCHER ) מציעות את הפתרון המושלם למגוון רחב של משימות ניקיון ושטיפה- מניקוי עוצמתי וחסר פשרות ועד ניקיון עדין ואיכותי. התחדשו עוד היום באחד מכלי הניקוי והשטיפה של ענקית הניקיון הבינלאומית ותתחילו ליהנות מהניקיונות.

מכונות השטיפה בלחץ של קרצ'ר, ענקית הניקיון הבינלאומית, יכולות להפוך את גם את הגדולות שבמשימות הניקיון לפשוטות ומהירות, והכי חשוב- קלות לביצוע. 
מכונות השטיפה בלחץ של החברה משלבות בין פונקציונליות ועמידות. החברה מתמחה בייצור מכונות עוצמתיות וקלות לתפעול, המאפשרות ניקוי רב תכליתי בלחץ משתנה, כך שניתן לנקות באמצעותן כל משטח בבית. יחד עם מגוון האביזרים הנלווים הזמינים, המכונות של חברת קרצ'ר יהפכו את עבודות הניקיון שלכם לקלות, ואת התוצאות למרשימות. 
נוחות תפעול מושלמת  
מכונות השטיפה של קרצ'ר מאפשרות לכם שליטה מלאה על עוצמת הניקיון ואיכותו. המכונות החדישות מגיעות עם תצוגת LED עכשווית, המאפשרת לכם לווסת בקלות את דרגת הלחץ ועוצמת הניקיון, כך שתוכלו להתאים את מידת הלחץ לפני השטח אותו אתם מנקים. כך, המכונות מתאימות לניקוי מגוון רחב של משטחים, ממרצפות, דרך חלונות ועד ריהוט גן ודלתות. קרצ'ר – ניקיון עוצמתי

כבר כ-70 שנה שחברת קרצ'ר מייצרת מכונות וציוד ניקיון ברמה הגבוהה ביותר. החברה מייצרת כלים שמשלבים באופן מושלם בין חוזק ועמידות, לנוחות שימוש ותפעול.  
כיום קרצ'ר היא חברה בינלאומית ענקית, אחת מיצרניות ציוד הניקיון הגדולות והמנוסות בעולם, אשר משווקת את מוצריה בלמעלה מ-160 מדינות בכל רחבי הגלובוס. החברה מתמחה בפיתוח, והיא רשמה לא פחות מ-1,300 פטנטים ודגמים בתחום הציוד וכלי הניקיון, כאשר חלקם גם זוכים בפרסים. לחברה מגוון עצום של מוצרים המתאימים לכל צורך. 

קטלוג מוצרים