רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


XP POWER

ספקי כוח, שנאים וממירי מתח
ספקי כוח - AC > DC  (856) ממירי מתח - DC > DC  (1672)


מוצרי XP POWER המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלXP POWER - ספקי כוח תעשייתיים לאלקטרוניקה

מחפשים ספקי כוח? הגעתם למקום הנכון

ספק כוח הוא יחידה אלקטרונית שמטרתה לספק למעגלים חשמליים מתח וזרם חשמלי, הדרושים להפעלתם. תעשיית ספקי הכוח הולכת וגדלה ככל שהטכנולוגיה מתפתחת וככל שהצורך למקורות מתח מתגבר. אצלנו, בטלמיר אלקטרוניקה, תוכלו למצוא את ספקי הכוח האיכותיים והמובילים בעולם. אנחנו מציעים קטלוג של אלפי ספקי כוח תעשייתיים מבית חברת XP POWER – אחת מחברות ספקי הכוח המובילות בעולם, המייצרת ספקי כוח לכל מטרה, במגוון רחב של מחירים, באמינות ובאחריות ל-3 שנים.

הכירו את XP POWER


XP POWER הינה אחת מהיצרניות המובילות בעולם לפתרונות כוח אלקטרוניים, והיא אף מספקת ספקי כוח מסוג AC-DC וכן ממירי DC-DC. XP מציעה איכות מוחלטת כבר משלב עיצוב המוצר ותכנונו באסיה, באירופה ובצפון אמריקה ועד לתהליך הייצור ברחבי העולם. החברה מציעה מגוון רחב במיוחד של אלפי מוצרים, יחד עם שירות לקוחות אמין, וכאמור – אחריות של 3 שנים על מרבית המוצרים. 

ספקי כוח במגוון רחב ובפרישה עולמית


ספקי הכוח של חברת XP POWER עונים על צרכים רבים בתעשייה, ברפואה, בצבא ובתחומים נוספים, שאין להם מענה על-ידי מוצרי המדף הסטנדרטיים. בעוד שמוצרים רבים בתחום ספקי הכוח דורשים התאמה אישית לצרכי הלקוח, אריזה מכנית ספציפית לתפקוד אופטימלי ואינטגרציה, מוצרי חברת XP כל-כך רבים ומגוונים שנדירים הם הלקוחות שאינם מוצאים את המוצר המתאים להם ישירות מן הקטלוג העצום. עם צוותי הנדסה מקומיים מטעם החברה באזורים מרכזיים בצפון אמריקה, באירופה ובאסיה, מוצריה של חברת XP POWER הינם אידאליים לפיתוח פתרונות כוח ולתחזוקתם. 

יש לאן לפנות

בטלמיר אלקטרוניקה אנחנו מציעים לא פחות מ-848 ספקי כוח מסוג AC-DC מתוך קטלוג המוצרים של חברת XP POWER, ו-1,631 ממירי כוח מסוג DC-DC. בטלמיר אנחנו דוגלים במתן שירות מעולה: כל לקוח יוצא מאתנו מרוצה, עם המוצר המתאים עבור הצרכים שלו, עם תעודת אחריות ובמחיר שאין לו תחרות בשוק הישראלי. 

קטלוג מוצרים