דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

מברגות / מקדחות / פטישונים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה נטענים / חשמליים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המברגות / מקדחות / פטישונים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המברגות / מקדחות / פטישונים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מברגות / מקדחות / פטישונים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה נטענים / חשמליים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


כלי עבודה חשמליים - מברגה, משחזה, מקדחה

כל איש מקצוע מנוסה מכיר בכך שהכלים בהם הוא עושה שימוש משחקים תפקיד מכריע בכל הקשור ביעילות העבודה שהוא מבצע, המהירות והאיכות בה ניתן להשלים פרויקט – והיתכנות הפיתרון לבעיה שהוא נדרש לספק. הדבר נכון לגבי כל כלי עבודה, כל שכן כלי עבודה חשמליים שאיכותם ואמינותם היא מכריעה בהצלחה של כל סוג עבודה.

כלים איכותיים, מבית טוב שנותן אחריות ושירות מלאים על המוצרים שלו, הם אם כן תחילת הדרך המוצלחת של כל אנשי המקצוע. בין אם מדובר במגוון מקדחות איכותיות, עם פטישון או מיני מקדחות עמוד ומברגות לכל צורך, משחזות ציר ממגוון יצרנים עם קיטים מלאים, כרסומות ומכונותCNC , מסורי דיסק ומולטיטול,  מכשירי הלחמה ועוד... כולנו מחפשים כלי עבודה חשמליים ממיטב היצרנים ובמחירים נוחים. כשיש את הכול במקום אחד שאפשר לסמוך עליו כמובן עדיף מכל בחינה.
לכן, עשינו מאמץ כדי לרכז עבורכם מבחר כלי עבודה חשמליים איכותיים.

כלים שניתן לרכוש אצלנו:

  • מקדחה – מופיעה במגוון עוצמות ויכולות, דו כיווני להברגה, עם מצב פטישון, מהירויות והספקים שונים, בהזנת V220 או נטען וכן מקדחת עמוד. לעבודות מסויימיות מומלץ להשתמש במקדחת שולחן, אשר שומרת על יציבות ומבצעת קידוח מדוייק.
  • משחזה – משחזת ציר המכונה גם דרמל או מולטיטול, משמשת להשחזה מדויקת למקומות בעייתיים ולא נגישים, בעיקר בענפי הפחחות והמסגרות ובעלת מהירות סיבוב גבוהה ומופיעה עם מגוון אביזרי הברשה, ליטוש וחיתוך.
  • מברגה – קיים מבחר עצום של מברגות ויש לבחור ביניהם לפי הצורך – יותר כוח, זה יותר יקר עם אופציה לקידוח, לעומתן הקלות והזולות. שיקול נוסף הינו מנגנון העצירה – אימפקט להידוק ברגים וקלאצ' לעצירה המתאימה בעיקר לקידוח.
  • מסורי דיסק – או מסור זוית משמשים בעיקר לניסור מתכת וליטוש. מסורים וכלי חיתוך שונים לעץ או מתכת.
  • אקדח אוויר – או "פן", משמש בעיקר לכיפוף צינורות נחושת והסרת לכלוך, מפזר חום מקצועי, נדרש להיות בעל הספק גבוהה ועם מנגנון הגנה.
  • מכונות ליטוש – ליטוש מדויק וממוקד נבצע עם דרמל הידני, לעומת זאת משטחים נלטש ידנית עם מלטשת עכבר וליטוש בקנה מידה גדול נבצע במכונת ליטש שולחנית לשימושים תעשייתיים.
  • אביזרים – סוללות, מקלות דבק, מקדחים, ביטים ועוד.


אז אם אתם זקוקים למברגה, משחזה, מקדחה או כל כלי עבודה אחר, אנחנו בטלמיר משווקים ומספקים שירות למגוון כלים מחברות כמו BOSCH וכן PROXXON. השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור.

במידה ואתם יודעים מה אתם מחפשים, ניתן לקבל הצעת מחיר באתר של מגוון כלי עבודה חשמליים וכן אבזרים משלימים.קטלוג מוצרים