רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


CLARKEמוצרי CLARKE המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלCLARKE - פתרונות אחסון לרכיבים וכלי עבודה

חברת טלמיר אלקטרוניקה גאה להציג את חברת CLARKE ומוצריה. החברה מאנגליה הוקמה לפני למעלה מ- 40 שנה וידועה בזכות האיכות הגבוהה של מוצריה ויעילותם הרבה לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה ולענפי תעשייה רבים נוספים. חברת CLARKE מתמחה בפתרונות אחסון חכמים ובפתרונות שינוע יעילים ומתקדמים לרכיבים וכלי עבודה. כמו כן, החברה משווקת קומפרסורים וכלי עבודה פניאומטיים, שולחנות עבודה וארונות מדפים מקצועיים, קיטים של כלי עבודה מקצועיים לטכנאים ומבחר כלי עבודה ידניים וחשמליים. חברת טלמיר אלקטרוניקה מזמינה אתכם לרכוש את מיטב מוצרי חברת CLARKE וליהנות מאיכות ומעמידות גבוהה, מפתרונות אחסון ושינוע חכמים ויעילים ומיתרונות רבים נוספים.

מוצרי  CLARKE מובילים


חברת טלמיר אלקטרוניקה משווקת מגוון מוצרים של חברת CLARKE הידועה. ביו מוצרי החברה המובילים שניתן לרכוש באתר ובחנות של טלמיר אפשר למצוא מבחר פתרונות אחסון ושינוע לרכיבים וכלי עבודה. בקטלוג המופיע באתר ניתן להתרשם ממגוון ארוניות אחסון בגדלים שונים המיוצרות מפלדה מגולוונת חזקה ועמידה בגוון אדום, לוח אחסון מודולרי עם 28 תאים, עגלות כלים ושירות מפלדה מגולוונת עם מדף עליון חזק עליו אפשר להניח מטענים כבדים, צמיגי גומי עמידים וידית נוחה לאחיזה ולשינוע. בנוסף, ניתן להזמין מהמלאי מבחר צמיגי גומי ופלסטיק במידות שונות, עם מעצור ביטחון או ללא, בגוונים שחור ולבן.

מוצרי CLARKE איכותיים נוספים הם שולחנות עבודה מפלדה חזקה מגולוונת בצבע אדום עם משטח עבודה ומדף תחתון העשויים מ- MDF, מעל המדף העליון תלוי לוח תליה גדול לאחסון נוח של כלי עבודה. בנוסף, ניתן לרכוש ארגזי ומזוודות כלים מאלומיניום חזק, במידות שונות, ובעיצוב מרהיב. ארגזי הכלים מצוידים במניפות נפתחות לאחסון כלי עבודה קטנים ומדפים לאחסון רכיבים. החברה מציעה גם ארונות מדפים מפלדה חזקה בגוון אדום למשקל מקסימלי של 150 או 350 ק"ג.
בין כלי העבודה הידניים והחשמליים של חברת CLARKE ניתן למצוא מברג לאלקטרוניקה עם 36 ראשים מתחלפים, קיט מספריים לחיתוך עץ וצינורות פלסטיק, סט ביטים ומקדחים למברגות ומקדחות, מרססי צבע ומבחר קומפרסורים איכותיים בהספקים שונים, עם או ללא שמן.

צוות טלמיר אלקטרוניקה עומד לשירותכם ונשמח לענות על כל שאלה ולהעניק ייעוץ לפני ואחרי המכירה.

קטלוג מוצרים