רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 EVOLUTION - כלי עבודה חשמליים ומסורים


EVOLUTIONמוצרי EVOLUTION המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלEVOLUTION - כלי עבודה חשמליים ומסורים

עם יותר מ-20 שנות ניסיון בשוק של כלי עבודה, Evolution הרוויחה ביושר מוניטין מצוינים, והיא ידועה בכל רחבי העולם כחברה המובילה בשוק בתעשיות הפלדה והייצור. החברה יושבת בשפילד, אנגליה, מיקום אידאלי כדי לספק תמיכה ללקוחות בבריטניה ובאירופה. יש ל-Evolution גם משרדי שירות והפצה בארצות הברית, כדי לטפל במכירות ולתת תמיכה ללקוחות מארצות הברית וקנדה. נוסף לפעילות שלנו בבריטניה ובארצות הברית, יש לנו סוכנים בכל רחבי העולם, ביותר מ-30 מדינות. 

טכנולוגיית TCT מתקדמת

באופן מסורתי, Evolution התמחתה בטכנולוגיית חיתוך יבש של פלדה, והיא הייתה החלוצה בייצור של מסורי TCT מתקדמים לחיתוך פלדה. תוך שימוש בידע ובניסיון שלה, Evolution פיתחה על בסיס הטכנולוגיה הזאת מגוון של מסורים רב-תכליתיים שחותכים עץ ואלומיניום לא פחות טוב מפלדה.

איכות ואחריות

כל מוצרי Evolution מיוצרים על-פי סטנדרטים קפדניים ועוברים תהליכי בידוק ומבחנים מחמירים, מה שמבטיח שתקבלו כלי עבודה שעליהם אפשר לסמוך.

מסורים רב-תכליתיים וחדשניים

כיום Evolution הוא מותג כלי עבודה עם צמיחה מהמהירות בעולם. 
החברה משגשגת בזכות ההצלחה של מגוון מוצרי ה-TCT הרב-תכליתיים שלה, לצד הרבה חידושים מלהיבים נוספים.

בקטלוג שלנו ניתן למצוא ולהזמין מסורים של חברת EVOLUTION מהסוגים הנפוצים ביותר - מסור חשמלי עגול, מסור גרונג מקצועי, מסור שולחני, מסור שורף, להבים למסורים עגולים וגם מסורים של חברות אחרות.
קטלוג מוצרים