דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

אקדחי דבק חם

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה נטענים / חשמליים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון האקדחי דבק חם הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את האקדחי דבק חם שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון אקדחי דבק חם, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה נטענים / חשמליים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


אקדחי דבק חם

אקדח אויר חם, או בשמו המוכר, אקדח דבק חם, משמש להדבקת חומרים שונים. זהו פתרון מושלם להדבקה עבור רבים, המשמש לעבודות מלאכה, יצירה ותיקון בקנה מידה קטן ובקנה מידה גדול. קיימים סוגים רבים של דבק חם, דבקים המשמשים לעבודות קטנות בבית ודבקים המתאימים לעבודות גדולות בתעשייה.

מהו אקדח דבק חם?
האקדח עצמו, הוא מכשיר בעזרתו מתחמם הדבק. האקדח מחובר לחשמל או בטרייה, ובתוכו גוף חימום. הדבק עצמו, הוא תרמו פלסטי, משמע הוא נמס בחום וכאשר הוא חם, הוא מדביק. הדבק המוצק מגיע כמקל צר וארוך, אותו מחדירים אל תוך האקדח ולאחר שהוא מתחמם, יורים אותו בעזרת האקדח למקום שרוצים להדביק. 

הדבק מתייבש במהירות ולאחר כמה שניות מהשימוש בו, הוא כבר יבש. כמו כן, תוך דקה לאחר ניתוק האקדח מהחשמל, הדבק שנשאר בו, מתקרר ומשנה מצבו חזרה למוצק. דבק חם, יכול להדביק חומרים שקשה מאוד להדביק בעזרת דבקים אחרים ויחד עם זאת, פיית האקדח הצרה, מאפשרת שימוש קל ואפשרויות דיוק גבוהות. 

שימושים בדבק חם:
בעזרת דבק חם, ניתן להדביק חומרים שונים אחד לשני, החל מפלסטיק, עץ ועד למתכות. למעשה, ניתן להשתמש בדבק זה, בשביל להדביק את רוב החומרים. זו הסיבה לכך שהשימוש בדבק הולך ונהיה פופולארי יותר ויותר בשנים האחרונות בתעשייה, העושה בו שימושים רבים, כמו הדבקה של רהיטים מעץ, הדבקת אביזרים של מכשירים אלקטרונים והדבקת אריזות וקרטונים. 

לדוגמא, בתעשיית הבניה, דבק חם משמש להדבקת ריצוף משטחים, ואריחים כאשר בעזרתו ניתן להגיע לרמת גימור גבוהה, איכותית ואסתטית, בשונה משימוש במסמרים למשל. כמו כן, דבק חם משמש לחיזוק דלתות, אטימת חלונות, אטימת אריזות, הדבקת נעליים ועוד.
 
סוגים של דבק חם:
קיימים סוגים רבים של אקדחי דבק חם, כאשר ישנם אקדחים המיועדים לעבודות קטנות ולהדבקת חומרים פשוטים, ואקדחים המיועדים לעבודות גדולות ומשמשים מפעלים שונים, כאשר סוג האקדח מותאם לייעודו. כך למשל, הדבק המשמש מפעלי אריזה והדבקת קרטונים, יהיה שונה מדבק עבור מפעלי בניה.

בנוסף, קיימים אקדחים בעלי פיות בגדלים שונים, המאפשרים עבודה מוטורית קטנה וזעירה או עבודה גסה ומסיבית. כמו כן, ישנם אקדחים העובדים על ידי חיבורם לחשמל ואקדחים ניידים בעלי בטרייה נטענת ונשלפת, המאפשרים גמישות וניידות בזמן העבודה.

קטלוג מוצרים