רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין אקדחי אוויר חם

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה נטענים / חשמליים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון האקדחי אוויר חם הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את האקדחי אוויר חם שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון אקדחי אוויר חם, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה נטענים / חשמליים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


אקדחי אוויר חם: אקדחי אוויר חם חשמליים, אקדחי אוויר חם ניידים, אביזרים וחלקי חילוף - אקדחי אוויר חם


יש לא מעט כלי עבודה שנמצאים בשימוש יום יומי אצל אנשים מקצוע, כלי מקצוע שחלקם מוכרים יותר כמו המברגה והמקדחה וחלקם מוכרים פחות כמו אקדחי האויר החם. אקדח אויר חם הוא מעין פן, והוא מאפשר לחמם במהירות אזור מסוים, להתמקד בו ולטפל בו במקצועיות. ניתן לראות אותו בין השאר בין השאר בענף הפרקטים בכל מה שנוגע לפירוק פרקטים מה שדורש חום נקודתי על מנת שניתן יהיה לגרד אותם, כמו גם בעבודות פלסטיק, עבודות חשמל ואחרות. 

הפרמטרים לבחירת אקדח אויר חם

בבואכם לרכוש אקדח אויר חם, יש כמה דברים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת. הראשון הוא הספק החום, וזאת על מנת שהוא יהיה אפקטיבי בעבודה וכלי עזר אמיתי. הספק החום המומלץ הינו של סביב ה-600-650 מעלות צלזיוס. בנוסף, עוצמת פליטת החום צריכה להיות עד סביבות ה-500 ליטרים בדקה לכל הפחות, גם כן בשביל אפקטיביות בעבודה. פרמטר נוסף שחשוב לבדוק הוא שיש בורר למהירות השליטה של עוצמת הפן כך שניתן יהיה להתאים את העוצמה לכל עבודה שהיא כמו גם לא לגרום לנזק ולעשות שימוש נכון במכשיר.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

בבואכם לרכוש אקדח אויר חם, חשוב שהוא איכותי כפי שציינו, עם יכולת חימום גבוהה כמו גם עם טמפרטורה מתכווננת אך לא פחות חשוב שהוא יהיה בטיחותי ויאריך ימים. זה אומר שכדאי שיהיה לו מפוח קירור לקירור הטמפרטורה על מנת שגוף החימום יחזיק מעמד שנים ארוכות, וכמובן, שהוא יהיה בטוח לשימוש על מנת שהעבודה תתבצע ללא שום בעיה.

יש מותגים שונים במחירים שונים ולא כדאי להתפשר בגלל הנחה כזו או אחרת. זה מכשיר שאמור לשמש אתכם עוד זמן רב ואל תוותרו על פחות מהטוב ביותר!

קטלוג מוצרים