רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
 IRODA - מלחמי גז איכותיים


IRODA

מלחמים ותחנות הלחמה
מלחמים ותחנות הלחמה  (20)
כלי עבודה נטענים / חשמליים
אקדחי אוויר חם  (3)


מוצרי IRODA המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלIRODA - מלחמי גז איכותיים


חברת Pro-Iroda הוקמה ב-1988 והתחילה את דרכה מתוך חזון לעצב, לייצר ולשווק מגוון רחב של כלי עבודה חדשניים ומקצועיים שמופעלים על-ידי הגז בוטאן למגזרי התעשייה, כלי הרכב והרפואה. Pro-Iroda גיבשה צוות מוכשר של מעצבים תעשייתיים ומומחי ייצור והקימה רשת בינלאומית של אנשי שיווק ותמיכה. תוך זמן קצר היא הפכה למובילה העולמית, עם יותר מ-30 דגמים ומכירות של מיליוני מוצרים.

Pro-Iroda בנתה בסיס חזק המבוסס על מחויבותה המלאה למחקר, לאיכות ולשביעות רצון מלאה של הלקוחות, והיא ממשיכה לצמוח משנה לשנה, עם ייצור מכשירים נוספים למגזרי הביטחון ומוצרי הצריכה.

לאחרונה Pro-Iroda ניצלה את הידע ואת המקצועיות התכנונית שלה בטכנולוגיה של מכשירים מופעלי גז כדי להקים את O-Glory Inc., יצרנית של מכשירי גריל ניידים מבוססי גז מהסדרה  O-Grill, שנהיו פופולריים מאוד. Iroda Tools היא חלק מקבוצת Pro-Iroda.

Pro-Iroda ממשיכה את המחויבות שלה לתכנון וייצור של כלים עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק, עם מחויבות מלאה לאיכות ולשביעות רצון מלאה של הלקוחות. הפילוסופיה של Iroda מבוססת על העיקרון שצמיחה בשוק צריכה להתבסס על חדשנות ועל פיתוח מוצרים חדשים. כדי להשיג צמיחה מסוג זה, Iroda ממשיכה להתמקד במחקר ופיתוח, תוך שיפור מתמיד של המוצרים הוותיקים שלה ותוך ייעול הייצור. לאחרונה החברה הקימה בטאיצ'ונג מפעל מודרני חדש בשטח כ-4600 מטר רבוע ומטה בינלאומי, תוך שמירה על מתקני המחקר והפיתוח האחרים.
קטלוג מוצרים