רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין שואבי אבק ומכונות טיאוט

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה נטענים / חשמליים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון השואבי אבק ומכונות טיאוט הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את השואבי אבק ומכונות טיאוט שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון שואבי אבק ומכונות טיאוט, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה נטענים / חשמליים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


שואבי אבק ומכונות טיאוט לבית ולתעשיה: מכונות טיאוט - KARCHER, שואבי אבק - BOSCH, שואבי אבק - NUMATIC


בין אם זה הבית או המשרד שלנו, הם צריכים להיות נקיים ובשביל שזה יקרה, אנחנו או מישהו מטעמינו צריך לדאוג לזה. ניקיון יסודי ואיכותי מצריך שימוש גם במכונות שיש להן את היכולת לנקות טוב מאיתנו וכשמדובר על שואבי אבק ומכונות טיאוט, ההבדל בין ניקיון ידני או בעזרת המכשירים הללו יכול להיות קריטי. חשוב לבחור במכשירים איכותיים ונוחים והנה כמה פרמטרים שכדאי לשים אליהם לב לפני רכישה.

פרמטרים לבחירת מכונת טיאוט

  • מכונת טיאוט שהינה מטאטא מכני, צריכה להיות עם רולר גדול על מנת שרוחב הניקוי יהיה גדול והמאמץ לנקות יהיה מופחת. סביב ה-650 מ"מ זה נחשב לרולר גדול מספיק.
  • מכונת טיאוט צריכה גם להיות בעלת הספק גבוה יחסית פר שעה, וכאן סביבות ה-2000 מ"ר נחשב לטוב.
  • מיכל האיסוף צריך להיות גדול דיו כדי שלא יהיה צורך לרוקן אותו בתדירות גבוהה מה שיאריך את זמן הניקיון. 10-15 ליטר נחשב למיכל טוב.
  • מידות ומשקל – את מכונת הטיאוט צריך לאחסן ולנייד אותה ממקום למקום, וחשוב לתת את הדעת לגודל ולמשקל שלה לנוחות ופרקטיות.

פרמטרים לבחירת שואב אבק

שואבי אבק מתחלקים לתעשייתיים וביתיים ובבואכם לקנות שואב אבק אתם צריכים לתת את הדעת לעוצמה, להספק, לקיבולת מיכל האיסוף (כך לדוגמא בתעשייתי, המיכל צריך להיות סביב ה-25 ליטר) ללחץ השאיבה וגם כאן, לגודל ולמשקל על מנת שאפשר יהיה לנייד ולעבוד עימו בקלות.

מכשירים נטענים
בין אם זה מכשיר טאטוא ובין אם זה שואב אבק, מומלץ מאוד לבחור מכשיר נטען כדי שהעבודה עימו תהיה נוחה ופשוטה יותר והוא יוכל להגיע לכל פינה. חשוב לבדוק מהו זמן הטעינה ובעיקר, מהו זמן העבודה בין טעינה לטעינה.קטלוג מוצרים