רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין מקדחים / ביטים / כרסמים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כלי עבודה נטענים / חשמליים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המקדחים / ביטים / כרסמים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המקדחים / ביטים / כרסמים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מקדחים / ביטים / כרסמים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כלי עבודה נטענים / חשמליים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


ביטים איכותיים / מקדחים וכרסמים - טלמיר אלקטרוניקה: ביטים למברגות - סטים, ביטים למברגות - ראש שטוח, ביטים למברגות - ראש פיליפס

כיצד בוחרים מקדחים לעבודה? מהו ביט ולמה הוא משמש? מה חשוב לדעת לפני שמתחילים? 
עולם המייקרים ותחום עשה זאת בעצמך הוליד קהילה גדולה שזקוקה לכלי עבודה איכותיים. אנשים כיום בונים ומתקנים כמעט הכול וכדי להצליח בעבודה יש צורך בידע, בכלים טובים ובהרבה סבלנות. המקדחים משמשים אנשי מקצוע מכל התחומים אשר זקוקים לכלי עבודה איכותיים וגם אנשים מקהילת המייקרים הארצית. 

עובדים בבטיחות

הדבר החשוב ביותר אליו יש לשים לב בעבודה הוא הבטיחות. אין זה משנה אם מדובר על עבודת עשה זאת בעצמך ובין אם מדובר על אנשי מקצוע, העבודה עם כלי עבודה איכותיים וחזקים יבטיחו את בטיחות העבודה. כמו כן, יש לשים לב שכלי העבודה מיוצרים על פי התקן ושהם מיוצרים ומיובאים על ידי אנשי מקצוע. 

מקדחים ביטים וגם כרסמים - מה שחשוב לדעת


ישנם כמה סוגים של מקדחים והחומר בו יש צורך לקדוח הוא הכלי הראשון שעל פיו יש לבחור את סוג המקדח. חשוב להבין שאם המקדח אינו נכון לסוג החומר בו קודחים, יכול להיגרם נזק ממשי למשטח הנקדח והעבודה קשה עד בלתי אפשרית. 
קודם כל חשוב לשים לב שהמקדח חזק ומושחז. למשטחי שיש וקרמיקה מומלץ לעשות שימוש במקדחי יהלום, אלה גם יכולים לשמש על מנת לקדוח בבטון ולבנים. עבודה בעץ מומלצת עם מקדחים עם ראש מחודד, כך גם כאשר מדובר על מתכות. מהם ביט?

הביטים הם ראשי המקדח בהם נעשה שימוש כאשר קודחים בחומרים שונים. ניתן לרכוש סוגים שונים של בכל גודל וסוג וניתן לרכוש אותם על פי צורך ספציפי. כאשר יש צורך בביטים חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע לגדי החומר בו נעשית העבודה על מנת להבטיח רכישה משתלמת ואיכותית. בכל מקרה, חשוב לרכוש ביט מחומרים שאינם מחלידים על מנת להבטיח את שמירתם לאורך שנים. 

המגוון הרחב ביותר 


חברת טלמיר אלקטרוניקה בע"מ הנה חברה ותיקה ומובילה בתחום ייבוא ושיווק ציוד בדיקה, כבלים, מחברים, רכיבים וכלי עבודה לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה. בחברת טלמיר מבחר גדול של מקדחים ביטים וגם כרסמים לכל סוגי העבודות. פתרונות הרכישה בחברת טלמיר הנם נוחים במיוחד, ישנו קטלוג גדול במיוחד לרכישה אונליין ותמיכה טכנית צמודה לפני ואחרי הרכישה. אצלנו האספקה מהירה ולא צריך לחשוב פעמיים – להזמנת מקדחים ולקבל שירות ותמיכה מלאים יש להיכנס לעמוד המתאים באתר ולבצע הזמנה כבר עכשיו.


קטלוג מוצרים