רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


CAMDENBOSSמוצרי CAMDENBOSS המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלCAMDENBOSS - קופסאות זיווד לאלקטרוניקה

מפסקים וקופסאות זיווד הם חלק בלתי נפרד מחיינו, היות שאנו מוקפים במוצרי חשמל ואלקטרוניקה שבהם נעשה שימוש רב במפסקים וגם בקופסאות זיווד. לא תמיד אנחנו יודעים מה כולל הציוד המתוחכם שבו אנו משתמשים באופן יומיומי או כמה משאבים הושקעו בפיתוח הרכיבים העדינים שבו. כמו בכל דבר, גם ואולי בעיקר בציוד אלקטרוני רגיש חשוב הדגש על הפרטים הקטנים. ברגים קטנים, רכיבים זעירים ואריזה של הרכיבים העדינים הם המפתח לעמידות הציוד, תפקוד יעיל ונכון שלו וביצוע טוב יותר. 

מי יודע מה זה?
למי שלא ידע, חלק מהפרטים הקטנים הללו הם מפסקים וקופסאות זיווד. קופסאות זיווד משמשות למטרת האריזה של תכולת אלקטרוניקה או אלקטרואופטיקה באופן פונקציונאלי כולל מעטה מעטפת מותאם על פי הציוד שבתוכן. בעולם שבו ציוד אלקטרוניקה נמצא בשימוש נפוץ כל כך בתחומי חיים רבים כל כך, אין פלא שקופסאות זיווד הפכו דבר כה מפותח ומגוון. ניתן לראות שימוש בקופסאות זיווד בתחומים רבים תוך התייחסות למגוון רחב של היבטים. 

הטכנולוגיה לא עוצרת
עם התקדמות הטכנולוגיה ועליית הדרישות למצוינות עולה גם האיכות של המארזים עם התייחסות ממוקדת לגורמים שונים כמו למשל ממדי המעטה, מידת הקשיחות שלו, עלות הייצור שלו, תשלומי הנפח שלו, תשלומי המשקל, מידת העמידות שלו והתאמתו לתנאי הסביבה, יעילות ההגנה שהוא יכול לספק לתכולה והמראה הכללי שלו ושל המוצר. החיפוש אחר פתרון למארזים אלקטרוניים חייב אם כן לקחת בחשבון את כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל. 

לעבוד עם המקצוענים ביותר
יש לבחור גורמים מקצועיים שהם בעלי ידע, ניסיון, הכשרה וציוד מתאים להתאמת המארזים והמפסקים הטובים והמתקדמים ביותר שייתנו מענה פונקציונאלי וגם מענה אסתטי בדגש על עלויות נוחות וזמינות. יש סוגים שונים של מארזים שנבדלים זה מזה בשימוש, עמידות, מראה וגודל ובהם מארזי קופסא, מארזים מרובי תצורה ועוד. בשלב הביצוע יש לשים דגש על שילוב נכון בין חומרים, דיוק, עמידות וכן על התאמה מושלמת של הציוד ושל בסחירת המארז.


עם ידע וניסיון ניתן בהחלט לעמוד על כל הנקודות הללו ובנוסף גם להביא להוזלת עלויות הייצור של המארזים והמפסקים. חברת CAMDENBOSS מובילה תו תקן של איכות בתחום האלקטרוניקה ואחראית על ייצור מפסקים וקופסאות זיווד באיכות גבוהה ומציעה ללקוחותיה שירות משלוחים מהיר ויעיל, תמיכה במעמד הרכישה ולאחר מכן וגם קטלוג נגיש און ליין.


קטלוג מוצרים