רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR

בלוג טלמיר » ספק כוח ממותג V9/V12/V24

ספק כוח ממותג V9/V12/V24

מחפשים שנאי כוח עוצמתי?
 
חברת טלמיר בע"מ משווקת מגוון רחב של ספקי כוח בעוצמות שונות ולפי צרכי הלקוח. שנאי כוח משווקים בין היתר, בעוצמות של V9, V12  ו –V24.  ספקי הכוח מתאימים למגוון כרטיסי שירות, כמו : MEGA2526, ARDUINO MEGA ADK ועוד. המבחר של ספקי הכוח הינו אדיר ומונה עשרות מותגים מהחברות המובילות.
 
ספקי הכוח נבדלים זה מזה ברמת המתח שהם יכולים להפיק, ובדרך האנרגיה בה הם פועלים. זה יכול להיות דרך מערכת החשמל, מצבר או סוללה. על כן, מומלץ לקרוא או להתייעץ עם המומחים שלנו כדי להבין איזה ספק כוח יכול להתאים לכם. 
 

מדוע כדאי לכם לרכוש ספק כוח בחברת "טלמיר"?

 
שירות- זה שם המשחק.
חברת טלמיר בע"מ פועלת כבר משנת 1979 באזור חיפה, והיא מהחברות הידועות והאמינות בתחום יבוא ושיווק של ציוד בדיקה, רכיבים, סוללות וכלי עבודה לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה.
 
באתר שלנו תוכלו למצוא קטלוג  און-ליין ענק וידידותי למשמש עם עשרות מותגים מהארץ והעולם וביניהם ספק כוח.
 
ב"טלמיר" הקשר שלנו עם הלקוח לא מתחיל ונגמר עם סגירת הקופה הרושמת, ואנחנו תמיד שמחים להעניק לכם תמיכה טכנית ממיטב המומחים שלנו, לפני ואחרי הרכישה.
אצלנו לא תצטרכו לחכות ימים ושבועות לחבילה מהדואר, כי אנחנו מספקים את המוצרים שלנו מהיום למחר.
בחברת טלמיר חרטנו על דגל השירות שלנו לספק את המוצרים הטובים ביותר, בזמן אספקה מהיר ועם השירות האיכותי ביותר, ומתהדרים בקהל לקוחות קבוע ומרוצה.
 

מתאימים עצמנו ללקוח וצרכיו

 
בין אם זה לקוח פרטי, או חברה, אנחנו מבינים שלכל אדם יש דרישות שונים, בכל הנוגע למוצרי האלקטרוניקה והחשמל שהוא מעוניין לרכוש. לכן, ב"טלמיר" אנחנו מציעים קטלוג מוצרים גמיש ומתחדש. לא מצאתם את המוצר אותו חיפשתם? כתבו לנו או התקשרו ונעשה כל שביכולתנו על מנת  לאתר את המוצר המתאים עבוכם.
 
אנחנו זמינים טלפונית ובמייל ובנוסף, תוכלו לקרוא את הבלוג שלנו, ולהעמיק את הידע במוצרים שונים שאולי מתאימים לכם. אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו להירשם לניוזלנטר שלנו כדי להתעדכן במוצרים חדשים.
 
אתם מוזמנים להצטרף עוד היום, לאלפי לקוחות מרוצים ונאמנים
ולהתייעץ עמנו בנוגע לקניית ספק כוח או כל מוצר אחר. 
 

ספקי כח ממותגים
למה לשים לב בעת הקניית ספק כוח?
כל יחידה אלקטרונית שתפקידה לייצר את המתח והזרם החשמלי הנדרשים להפעלת מעגל אלקטרוני היא למעשה סוג של "ספק כוח".את הספק, או היחידה האלקטרונית הזו, ניתן לשלב במגוון רחב של אביזרים ומערכות. ראשית, ספק כוח משולב לעיתים כחלק ממעגל אלקטרוני גדול יותר כמו במערכות חשמל. שנית, הספק יכול להיות מזווד בתוך מארגז המיועד לשימוש חיצ...
למה לשים לב בעת הקניית ספק כוח?


קטלוג מוצרים