דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

כבלים USB

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת כבלים ואביזרים לכבלים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הכבלים USB הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הכבלים USB שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון כבלים USB, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-כבלים ואביזרים לכבלים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


כבלים USB

אין ספק שטכנולוגית הUSB היא אחת הנפוצות ביותר לשימוש כיום, וניתן למצוא אותם בכל מקום- טלפונים סלולריים, מצלמות, זכרונות ניידים, חיבור עכבר ומקלדת ועוד. כבלים אלה מבוססים על ארבעה חוטים- התפקיד של שניים מהם הוא להעביר את המידע מן ההתקן למכשיר אליו הוא מחובר ולהפך; תפקיד השניים האחרים הוא לספק למכשיר מתח נמוך יחסית (5 וולט) על מנת לאפשר לו לפעול ולהטען תוך כדי הפעולה. 

קיימים שני סוגים עיקריים של כבלי USB שניתן למצוא כיום בשוק- 1.1 ו-2. הכבלים של גרסה 2 הינם מהירים בהרבה ביחס לגרסה 1.1; מצד שני, כבלי ה-1.1 גמישים יותר. אורכם של כבלי הUSB משני הסוגים מוגבל לשלושה עד חמישה מטרים.

יש לציין כי כיום קיימת בשוק גם גרסה נוספת ומהירה בהרבה, USB 3. גרסה זה מאופיינת בחמישה חיבורים בנוסף על הארבעה הסטנדרטיים, וזאת על מנת לאפשר את המהירות הגבוהה- לא פחות מ-5 ג'יגה (לעומת מקסימום של כ-500 מגה שאפיין את הכבלים מהדורות הקודמים). 
קטלוג מוצרים