רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


LUMBERG / לומברגמוצרי LUMBERG לומברג המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראללומברג LUMBERG - מחברים וקונקטורים לאלקטרוניקה

לומברג הינה חברה משפחתית הממוקמת בגרמניה ומתמחה ביצירת מחברים, מתאמים ומערכות מגשרות. החברה הוקמה לפני יותר מתשעה עשורים והצליחה לשמור לאורך כל שנות פעילותה על המוניטין שלה כיצרנית וכממציאת פתרונות הנדסת חשמל שנחשבים אידיאליים בקרב אנשי מקצוע רבים.

הצלחת החברה נשענת, בין היתר, על שנים רבות של ייצור מוצרים אמינים אשר מספקים פתרונות חכמים ויעלים לחיבור של מערכות שונות כגון שקעי הלחמה, מחברים תעשייתיים ומתאמים. המוטו של החברה – "יש לנו תשוקה לחיבורים" – מהווה גם הוא חלק משמעותי באופי המוצרים פורצי הדרך שהחברה הפכה לזמינים עבור תעשיות ענק ומפעלים פרטיים בכל רחבי העולם.

היסטוריה עשירה של יצירת חיבורים

ההיסטוריה של החברה עשירה ומרשימה כמו מגוון המוצרים שהיא מייצרת והיא מתחילה במכשירי הטלוויזיה הראשונים ואף מערכות רדיו. הפתרונות ההנדסיים של החברה סייעו בנחיתת אפולו על הירח ובפיתוח המכוניות החשמליות הראשונות. מאז, הפתרונות והמוצרים האלגנטיים שייצרה החברה נמצאים בשימוש במכונות תעשייתיות, מכשירי חשמל ביתיים ומפעלים בכל רחבי העולם.

פעילות החברה כיום

כדי להבטיח כי המוצרים שלה עונים על הצרכים האמיתיים של לקוחותיה, מאז ומעולם החברה עוסקת בפיתוח, שדרוג ואף יצירת פתרונות חדישים על פי דרישה. בימים אלו, מרחיבה לומברג את הפעילות וקו המוצרים שלה והיא מציעה מגוון רחב של חידושים בתחום הבנייה, הרכב, רשתות ותשתיות תקשורת וציוד תעשייתי.

התפרסות זו התאפשרה הודות לצוות רחב של מומחים, התמחות החברה בהנדסת חשמל והיצמדות החברה לערכים של איכות וקידמה. המוצרים השונים של החברה מסתמכים על הנדסת חשמל מתקדמת ואינטליגנטית והיא מציעה גם שירותים של הזמנת חלקים בהתאמה אישית.

עשרות שנות ניסיון ביצירת מחברים ומתאמים

חברת Lumberg ממשיכה לממש את מטרתה המקורית ולייצר מגוון רחב של מחברים איכותיים, בטיחותיים ומתקדמים. תוך הישענות על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המחברים והמתאמים של החברה מאפשרים עבודה בטיחותית ומציעים פתרונות למגוון רחב של צרכים פרטיים ותעשייתיים.

טלמיר אלקטרוניקה

טלמיר אלקטרוניקה הוקמה על מנת לעזור לך למצוא את המוצרים שבהם יש לך צורך - ולדעת שהם יעבדו עבורך במלוא האמינות. אנחנו בוחנים כל מוצר בקפידה לפני הצגתו באתר והצוות המקצועי שלנו מכיר את המוצרים השונים על בורים.

נשמח לענות על שאלותיך ללא כל התחייבות ולספק לך מידע על מנת לסייע לך לבחור את המוצר הנכון עבורך!

קטלוג מוצרים