רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

לקנות ספקי כוח AC/DC - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים: ספקי כוח - AC > DC

להזמין ספקי כוח - AC > DC

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ספקי כוח, שנאים וממירי מתח ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הספקי כוח - AC > DC הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הספקי כוח - AC > DC שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ספקי כוח - AC > DC, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ספקי כוח, שנאים וממירי מתח אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


ספקי כוח AC/DC - טלמיר אלקטרוניקה: ספקים ממותגים מזוודים - EXTERNAL PLUG IN - SINGLE OUTPUT, ספקים ממותגים מזוודים - EXTERNAL PLUG IN - ADJUSTABLE OUTPUT, ספקים רפואיים מזוודים - EXTERNAL PLUG IN - SINGLE OUTPUT

ספק משמש במעגלים חשמליים- הוא יכול להיות מקור המתח או מקור הזרם, הספקים נבדלים זה מזה על ידי המתח שהם יכולים לספק, וכן על ידי הזרם הגבוה ביותר שהם יכולים לספק למעגל מבלי שהמתח יירד. את האנרגיה ניתן לספק לספקי הכח בדרכים שונות- מערכת החשמל, מצבר או סוללה. ניתן למצוא ספקים בלא מעט מכשירים חשמליים שאנו מכירים מחיי היום יום- בין השאר, במחשב הנייח והנייד (כמעט תמיד בתוספת מאוורר), בטלפונים סלולריים וכחלק ממעגלים אלקטרוניים גדולים יותר.

ספקי כוח AC-DC לתעשייה ומכשירים קונים

מרבית המכשירים האלקטרוניים בהם נעשה שימוש כיום עושים שימוש בזרם ישר. מטרתו העיקרות של ספק הכוח הינה ליישר את זרם החילופין, וכן לספק את המתח המתאים לפעולתו של המכשיר הספציפי. כיום, קיימים שני סוגים עיקריים של ספקי כוח- ממותג לעומת לינארי. ספק לינארי פתוח באופן תמידי, וספק ממותג מכיל מתג פתוח וסגור לסירוגין על מנת לצמצם את צריכת האנרגיה. הספק הממותג הוא הסוג הנפוץ יותר מבין השניים, אם כי גם הוא לא חף מחסרונות. 

בחירת ספק כוח 

חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ולקבל כמה שיותר מידע לפני הרכישה. ניתן לרכוש גם מייצב ברקים אשר מסייע לייצב את המתח למחשב וחשוב לזכור – ספק כוח טוב הוא בדרך כלל ספק כוח כבד. מומלץ לבחור חברה שיכולה לספק הסברים מעמיקים ומקצועיים לגבי ספק הכוח ובכך להבטיח רכישה משתלמת וטובה. 
קונים אצל המקצוענים בתחום 

חברת טלמיר אלקטרוניקה בע"מ הנה חברה ותיקה ומובילה בארץ בתחום יבוא ושיווק ספקי כוח. לחברה ניסיון רב בתחום והיא מעמידה בפני הלקוחות שלה שירות לקוחות יוצא מן הכלל. לפני ואחרי הרכישה יכול הלקוח לקבל הסבר מלא מהחברה לגבי המוצרים שבהם הוא מעוניין, ישנם הסדרי תשלום נוחים במיוחד וזמן אספקה מהיר. לרכישת ספקי כוח DC יש להיכנס כבר עכשיו, להזמין – והספק יהיה בדרך אליך.

קטלוג מוצרים