רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR

לקנות ספקי כוח - AC > DC

יצרנים משווקים: ספקי כוח - AC > DC

MULTICOMP PRO-POWER ANSMANN TRUST GPT RASPBERRY PI SKROSS XP POWER TDK LAMBDA CIT WEIDMULLER IDEAL POWER MEAN WELL

ספקי כוח - AC > DC

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ספקי כוח, שנאים וממירי מתח ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הספקי כוח - AC > DC הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הספקי כוח - AC > DC שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ספקי כוח - AC > DC, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ספקי כוח, שנאים וממירי מתח אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


ספקי כוח - AC > DC

ספק משמש במעגלים חשמליים- הוא יכול להיות מקור המתח או מקור הזרם, הספקים נבדלים זה מזה על ידי המתח שהם יכולים לספק, וכן על ידי הזרם הגבוה ביותר שהם יכולים לספק למעגל מבלי שהמתח יירד. את האנרגיה ניתן לספק לספקי הכח בדרכים שונות- מערכת החשמל, מצבר או סוללה. ניתן למצוא ספקים בלא מעט מכשירים חשמליים שאנו מכירים מחיי היום יום- בין השאר, במחשב הנייח והנייד (כמעט תמיד בתוספת מאוורר), בטלפונים סלולריים וכחלק ממעגלים אלקטרוניים גדולים יותר.

מרבית המכשירים האלקטרוניים בהם נעשה שימוש כיום עושים שימוש בזרם ישר. מטרתו העיקרות של ספק הכוח הינה ליישר את זרם החילופין, וכן לספק את המתח המתאים לפעולתו של המכשיר הספציפי. כיום, קיימים שני סוגים עיקריים של ספקי כוח- ממותג לעומת לינארי. ספק לינארי פתוח באופן תמידי, וספק ממותג מכיל מתג פתוח וסגור לסירוגין על מנת לצמצם את צריכת האנרגיה. הספק הממותג הוא הסוג הנפוץ יותר מבין השניים, אם כי גם הוא לא חף מחסרונות. 
קטלוג מוצרים