רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


TDK LAMBDA

ספקי כוח, שנאים וממירי מתח
ספקי כוח - AC > DC  (69)


מוצרי TDK LAMBDA המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלTDK LAMBDA - ספקי כוח תעשייתיים


הצדדים החזקים שלנו כחברה מקבוצת TDK

TDK-Lambda היא יצרנית ספקי הכוח היחידה עם גישה לפֵריט, חומר שבו משתמשים בקבוצה לייצור השנאי של ספק כוח ושל חלקים חשובים כמו סלילי השראה וקבלים. זה מאפשר לנו לפתח ספקי כוח החל מרמת החומרים והרכיבים. נוסף על כך, TDK-Lambda מפתחת ספקי כוח חדשניים על-ידי שימוש בטכנולוגיות הליבה שהיא פיתחה עד כה, כמו טכנולוגיית תכנון המעגל וטכנולוגיית הערכה וסימולציה של שדה תרמי/אלקטרומגנטי.


מאפייני המוצרים של TDK-Lambda


ספקי כוח עם מתג מסווגים למספר קטגוריות: ספקי כוח זרם חילופין-זרם ישר, ממירי זרם ישר-זרם ישר וממירי מתח זרם ישר-זרם חילופין. הם ממירים את הקלט של ספקי כוח מסחריים או ספקי זרם ישר לרמות מתח או זרם שהוגדרו מראש, ומשתמשים בהם כמעט בכל המערכות והמכשירים האלקטרוניים שזקוקים לאספקת זרם ישר יציבה. TDK ממשיכה להציע ספקי כוח אמינים וחדשניים במיוחד לשווקי הציוד התעשייתי והאנרגיה, כולל ציוד מחשבים, ציוד תקשורת, ציוד רפואי, ציוד בקרה ומדידה, ציוד לייצור מוליכים למחצה, ציוד אוטומטי, ציוד לרכבות וציוד LED, כל זה תחת המותג TDK-Lambda.

TDK-Lambda היא היצרנית היחידה המתמחה בייצור ספקי כוח שמסוגלת להשיג רכיבים חשובים כמו פֵריט, קבלים או סלילי השראה, בהם משתמשים לייצור שנאים של ספקי כוח מתוצרת חברת TDK. החברה מתמקדת בפיתוח ספקי כוח חדשניים, תוך ניצול יכולתה לפתח ספקי כוח מרמת החומרים והרכיבים, לצד התבססות על טכנולוגיות ליבה שפותחו במשך זמן רב, כולל טכנולוגיית תכנון המעגל וטכנולוגיית הערכה וסימולציה של שדה תרמי/אלקטרומגנטי.
קטלוג מוצרים