רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


FLIR SYSTEMSמוצרי FLIR SYSTEMS המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלFLIR SYSTEMS - מצלמות תרמיות מקצועיות

חברת FLIR SYSTEMS משנה את כל מה שידעת על ציוד בדיקה ומודדי טמפרטורה ולחות. החברה מתמחה בעיצוב, פיתוח, ייצור, שיווק והפצה של טכנולוגיות שונות שמטרתן לשפר את תפיסה והמודעות בתעשייה. הערך המוסף של פליר בא לידי ביטוי בהקצאת ציוד בדיקה ומכשירי מדידה ברמה הגבוהה ביותר אך במחירים נוחים. כמו כן, החברה חרטה על דגלה את הניסיון לשפר את הבטיחות בסביבת העבודה ולעשות את כל זה תוך הפחתת צריכת אנרגיה וחיסכון במשאבים.
מה היתרונות במצלמה התרמית של FLIR SYSTEMS?

גולת הכותרת בציוד הבדיקה של FLIR SYSTEMS היא המצלמה התרמית. באמצעות מצלמה תרמית מבית פליר סיסטמס ניתן להשתמש בטכנולוגיית צילום מתקדמת ולבחור בין אפשרויות צילום תמונה או וידאו. המצלמה מגיעה לטווח טמפרטורות מרשים של 120-20 מעלות צלזיוס ומקור האנרגיה שלה היא סוללת ליתיום נטענת של 350MAH. כמו כן, כל מצלמה תרמית מסופקת עם כבל טעינה מהיר שחוסך זמן בעבודות מורכבות ופרויקטים רגישים.
סוג אחר של מצלמה תרמית מבית FLIR SYSTEMS יכול לשמש למדידה במקומות קטנים. זו מצלמה תרמית קומפקטית עם מסך מגע איכותי בגודל 3 אינץ' וסוללת ליתיום פולימר נטענת. המצלמה מגיעה לטווח טמפרטורות של מינוס 10 מעלות עד 150 מעלות צלזיוס והיא מסופקת עם כבל טעינה וספק USB ייעודי.
FLIR SYSTEMS גם מייצרת רב מודד צבת משולב מצלמה תרמית עם ידית ארגונומית ותצוגה נוחה. מודד לחות משולב מצלמה תרמית מתאים בעיקר לקירות והוא מסופק עם בטרייה שמגיעה לזמן פעולה רציף של עד 18 שעות. 

FLIR ליאתור נזילות בצנרת


בעזרת כל אחת מהמצלמות של FLIR אפשר לבצע איתור נזילות ולעקוב אחר מקורות מים בתוך הקירות. השקעה חד פעמית ברכישת המצלמות מהווה הוצאה משתלמת עבור אנשי מקצוע ונותני שירות. המצלמות חוסכות את הצורך בהרמת מרצפות ושבירת קירות והן משמשות גם חברות שעוסקות בתחום של בדק בית. השילוב בין אמינות ומפרט טכני משוכלל הופך את המצלמות התרמיות של FLIR SYSTEMS למוצר שכדאי לשים לב אליו.

קטלוג מוצרים