דרך העצמאות 63, חיפה (ליד תחנת הרכבת מרכז השמונה)
טלפון: 04-8520233
dalpak@talmir.co.il 054-6077766
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

ממירי מתח - DC > DC

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ספקי כוח, שנאים וממירי מתח ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הממירי מתח - DC > DC הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הממירי מתח - DC > DC שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון ממירי מתח - DC > DC, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ספקי כוח, שנאים וממירי מתח אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


ממירי מתח וספקים DC/DC


ספק כוח הוא למעשה יחידה אלקטרונית לה תפקיד חשוב – לספק למעגלים אלקטרוניים שונים את המתח החשמלי לו הם זקוקים לשם הפעלתם. בדרך כלל, משתמשים בספקי כוח במעגלים אלקטרוניים נרחבים יותר, למשל בשימוש במחשבים, בשימוש במטענים של טלפונים סלולריים ולמכשירי אלקטרוניקה שונים. אולם לעתים, ספקי כוח DC משמשים גם להפעלת רכיבים בודדים.

מה בעצם עושה ספק הכוח? 

כיום, רוב הציוד האלקטרוני אותו אנו מכירים מופעל באמצעות זרם ישר (אשר נקרא גם DC בעגה המקצועית - Direct Current). כאשר הזרם המקסימלי והמתח שהוא יכול לספק מותנה ביישום שעבורו הוא נדרש. המטרה של ספק הכוח היא לספק את הזרם הנומינלי עבור שינויים שיהיו בצריכת הזרם - וליישר את זרם החילופין אשר מזין את הספק. 

ספקי כוח DC
ספק כוח בדרך כלל נדרש כאשר יש צורך בהמרה של מתח הרשת. תחום זה הנו רגיש במיוחד - ואין להקל בו ראש כלל. כשמדובר על ספקי כוח, מדובר למעשה על שני אספקטים מרכזיים: פעילות רצופה – ובטיחות. לכן, אסור להתפשר וחשוב לבחור בחברה מקצועית, אמינה ואיכותית אשר לה מגוון רחב של ספקים מבכל הסוגים. חשוב מאוד לבחור חבר

קטלוג מוצרים