רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין שנאי מתח - VARIAC

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ספקי כוח, שנאים וממירי מתח ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון השנאי מתח - VARIAC הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את השנאי מתח - VARIAC שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון שנאי מתח - VARIAC, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ספקי כוח, שנאים וממירי מתח אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


שנאי מתח - VARIAC: שנאים עם מתח משתנה (VARIAC) - קפסולות, שנאים עם מתח משתנה (VARIAC) - לא מזוודים, שנאים עם מתח משתנה (VARIAC) - מזוודים

שנאי כוח הוא מכשיר חשמלי המשמש להעברת אנרגיה חשמלית ממעגל אחד למשנהו באמצעות אינדוקציה אלקטרומגנטית. הוא משמש לשינוי רמת המתח של מקור כוח זרם חילופין (AC). הפיתול הראשוני של השנאי מחובר למקור הכוח החשמלי, והפיתול המשני מחובר לעומס. השנאי משתמש בעיקרון של אינדוקציה אלקטרומגנטית כדי להעביר אנרגיה מהפיתול הראשוני לפיתול המשנית. זה נעשה על ידי יצירת שדה מגנטי משתנה בליבת השנאי, אשר משרה מתח בפיתול המשני.

שנאי כוח משמשים במגוון יישומים, כולל ייצור חשמל, הולכה והפצה. הם משמשים בדרך כלל בתחנות כוח, תחנות משנה ומערכות הפצה חשמליות כדי להגביר או להוריד את רמת המתח של הכוח החשמלי. הם משמשים גם במסגרות תעשייתיות ומסחריות, כגון מפעלים ובנייני משרדים, כדי להתאים את רמת המתח של הכוח החשמלי לצרכי הציוד והמכשירים שבהם נעשה שימוש.

 

 
קטלוג מוצרים