רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM3 - LC-LC 10M PRO-SIGNAL
סל קניות
מידע נוסף
כמות:
 
שתף
סיבים ומגשרים אופטיים
מגשרים אופטיים - DUPLEX MULTIMODE OM3
PRO-SIGNAL מגשרים אופטיים - DUPLEX MULTIMODE OM3
יצרן: PRO-SIGNAL
מק"ט: 3991602
הוסף לסל לקבלת הצעת מחיר

מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM3 - LC-LC 10M

 

♦ צבע הכבל : תכלת

מוצרים נלווים
תגיות:  [ סיבים ]   [ כבלים ]   [ כבל ]   [ PRO-SIGNAL ]   [ אופטי ]   [ PRO ]   [ SIGNAL ]   [ 10M ]   [ סיב ]   [ מגשר ]   [ מגשרים ]   [ אופטיים ]   [ דופלקס ]   [ LC ]   [ OM3 ]