רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
תיקים למחשבים ניידים סוויס גיר WENGER SWISS GEAR
כיסאות גיימינג מקצועיים לגיימרים AK RACING
מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM4 - LC-LC 15M ROLINE
סל קניות
מידע נוסף
כמות:
 
שתף
סיבים ומגשרים אופטיים
מגשרים אופטיים - DUPLEX MULTIMODE OM4
ROLINE מגשרים אופטיים - DUPLEX MULTIMODE OM4
מק"ט: 1703003
הוסף לסל לקבלת הצעת מחיר

מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM4 - LC-LC 15M

 

♦ צבע הכבל : סגול

 

 

מוצרים נלווים
תגיות:  [ סיבים ]   [ סיב ]   [ מגשר ]   [ מגשרים ]   [ LC ]   [ ROLINE ]   [ רוליין ]   [ מגשר אופטי ]   [ מגשרים אופטיים ]   [ סיב אופטי ]   [ סיבים אופטיים ]   [ MULTIMODE ]   [ DULPEX ]   [ OM4 ]   [ 21.15.8756 ]