מצברים עופרת YUASA
תיקים למחשבים SWISS GEAR
זכוכיות מגדלת שולחניות
מברגים לאלקטרוניקה WERA
סוללות נטענות ומצברים
פתרונות זיווד לאלקטרוניקה MULTICOMP
מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM3 - LC-ST 3M PRO-SIGNAL
סל קניות
מידע נוסף
כמות:
 
שתף
<span itemprop="name">PRO-SIGNAL</span> מגשרים אופטיים - DUPLEX MULTIMODE OM3
יצרן: PRO-SIGNAL
מק"ט: 2002602

מגשר אופטי - DUPLEX MULTIMODE OM3 - LC-ST 3M

 

♦ צבע הכבל : תכלת

מוצרים נלווים
תגיות:  [ סיבים ]   [ כבלים ]   [ כבל ]   [ 3M ]   [ PRO-SIGNAL ]   [ אופטי ]   [ PRO ]   [ SIGNAL ]   [ סיב ]   [ מגשר ]   [ מגשרים ]   [ אופטיים ]   [ דופלקס ]   [ ST ]   [ LC ]   [ OM3 ]