רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

בלוג טלמיר » שואבי אבק תעשייתיים

שואבי אבק תעשייתיים

חברת טלמיר אלקטרוניקה מייבאת ומשווקת שואבי אבק וכלי עבודה חשמליים לתעשייה משנת 1979. אנו שמחים להציג בפניך קטלוג מעודכן של שואבי אבק חזקים שייקחו את משימות הניקיון של הארגון, המפעל או העסק שלך למקומות טובים הרבה יותר.
 

שואב אבק תעשייתי רטוב/יבש

כידוע, שואבים תעשייתיים נמדדים במפרט הטכני שלהם והם חייבים להיות מספיק אמינים על מנת לעמוד בעומס עבודה גבוה. בכוכם של שואבי אבק תעשייתיים המשווקים על ידי טלמיר אלקטרוניקה לספק מענה לדרישות מורכבות של גופי תעשייה, חברות וארגונים. כמו כן, עקב כך שזהות החברה המייצרת את שואב האבק התעשייתי משפיעה באופן ישיר על שביעות הרצון של לקוחותינו בסקטור העסקי והתעשייתי – אנו משווקים רק את המוצגים האמינים והמוכרים בעולם שואבי האבק המיועדים לתעשייה.
כעת כל שנותר לך הוא לבחור את הדגם הנחוץ לך ישירות באתר, או אם ברצונך לקבל מידע נוסף כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם נציגינו ולבחור את שואבי האבק המתאימים ביותר לצרכים שלך. 
 
 
 

היתרונות הייחודיים של שואבי אבק תעשייתיים

לעומת שואבי אבק ביתיים, שואב אבק תעשייתי שמיועד לצורך תעשייתי מתאפיין בהספק ממוצע של 1200 וואט ובזרימת אוויר שנעה סביב 61 ליטר לשנייה. לחץ השאיבה הוא בסביבות 240-260 מיליבר ובחלק מהדגמים יש מכלים עם קיבולת של 25 ליטר ומעלה. 
המשמעות של המפרט הטכני היא מתן מענה מהיר ויעיל לצרכי השאיבה בתעשיות השונות. בעזרת השואב ניתן להתמודד עם כל סוגי הלכלוך ולחסוך זמן עבור העובדים והמפעל. יתרה על כך, השואבים עומדים בתקן מבחינת בטיחות וההפעלה שלהם נוחה. אין צורך בשום סוג של רקע טכני על מנת להשתמש בשואבים מן הסוג הזה והם מומלצים גם עבור חברות ניקיון ואחזקת מבנים. 
 
אם אתם רוצים לקנות מכונת שטיפה בלחץ, המתאימה לבית או לתעשוה: מכונות שטיפה בלחץ כאן.

למה לקנות שואבי אבק תעשייתיים דרכנו?

חברת טלמיר אלקטרוניקה מעמידה לרשותך מבחר רחב של שואבי אבק תעשייתיים עבור מגוון של צרכים תעשייתיים. אנו משווקים את שואבי האבק המיוצרים על ידי החברות המובילות METABOBOSCH, NUMATIC, KARCHER (אשר מתוצרתה אפשר למצוא באתר שואבי אבק תעשייתיים וגם מכונות טיאוט), כמו גם מאת מותגים נוספים - ויש לנו ניסיון משמעותי בהתאמת כלי עבודה חשמליים לצרכים המדויקים של העסק או הארגון שלך. 
 
רק עם חברת טלמיר אלקטרוניקה – שהנה משווק אמין ומורשה – יהיה לך קל יותר לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת ולחסוך זמן, כסף והוצאות.
 
רוצה לקבל הצעת מחיר על שואבי אבק עוצמתיים?
הגעת למקום הנכון! להזמנה ביכולתך להיכנס לקטלוג שלנו כעת
 

שואב אבק תעשייתי - מקצועי חזק
אביזרים להלחמה ושואבי בדיל
עבודה עם בדיל מיועדת ברוב המקרים לצרכי הלחמה ומחייבת שימוש בכלים נוספים. הבדיל נחשב למתכת נוחה לעיצוב כי היא אינה מתחמצנת בקלות ועמידה בפני קורוזיה, וזו גם הסיבה בגללה הוא משמש לציפוי עופרת, אבץ או פלדה. תכונותיו של הבדיל מאפשרות להתיך אותו בקלות עם מלחם חשמלי או מלחם בעל להבת גז אך יחד עם זאת, יש להקפיד על הבטיחות בעת העבודה עם הב...
אביזרים להלחמה ושואבי בדיל


מבחר שואבי אבק
מכשירי הניקוי הישנים ששימשו אותנו במשך שנים רבות לעבודות הניקיון בבית, במקום העבודה ואף לעבודות ניקיון במקומות ציבוריים הולכים ומשתכללים- את מקומם של המטאטא, המגב ושואב האבק עם הכבל מחליפים כיום כלי עבודה ומכשירים חשמליים חזקים ויעילים ביותר כמו מכונות טיאוט, מכונות שטיפה ובעיקר שואבי אבק במגוון סוגים וגדלים ,המשמשים לכל מטרה החל מ...
מבחר שואבי אבק


ספקי כוח: AC>DC / DC>AC
לספקי כוח תעשייתיים תפקיד מכריע בהבטחת פעולה רציפה ואמינה של מכונות וציוד שונים במתקני ייצור. בנוף התעשייתי התחרותי ביותר של ימינו, אופטימיזציה של היעילות של ספקי כוח הפכה לעדיפות עליונה עבור חברות המעוניינות להפחית את עלויות האנרגיה ולשפר את תפוקת הייצור. על ידי הטמעת שיטות עבודה מומלצות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, פעולות תעשייתיו...
ספקי כוח: AC>DC / DC>AC


קטלוג מוצרים