רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT
לדים ורכיבים אופטיים לדים-LEDS


לדים ורכיבים אופטיים

לדים ורכיבים אופטיים - טלמיר אלקטרוניקה

יצרנים משווקים

לדים ורכיבים אופטיים בטלמיר

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת לדים ורכיבים אופטיים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הלדים ורכיבים אופטיים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הלדים ורכיבים אופטיים ואביזרים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון לדים ורכיבים אופטיים, כמו גם מוצרים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר ל-לדים ורכיבים אופטיים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

לדים ורכיבים אופטיים - טלמיר אלקטרוניקה

נורות לדים ותצוגת לדים

לדים צמודי תקרה, המפיצים אור לבן ולעתים אור צהוב. הלדים הללו פרוסים בדרך כלל בכל רחבי המשרד. בבית הם שימושיים בעיקר בגופי תאורה נקודתיים האחראיים להפצת אור לטווח רחב. הלדים הללו חוסכים בחשמל ונחשבי לבטיחותיים יותר לשימוש מאשר נורות הלוגן. ישנן מערכות תאורה לדים שניתן לסגור ולפתוח לא רק באמצעות מתג פיזי אלא גם באמצעות הבית החכם. כן, העתיד כבר כאן, ואפשר לכבות את האור כשיוצאים לעבודה גם מהרכב עם אפליקציית הבית החכם. 

תצוגת לדים

התצוגות משמשות בדרך כלל לחיווי מספרים המופיעות בצורת סגמנטים וכן חיווי סימנים מורכבים כמו אותיות בצורת נקודות.

תצוגת סיגמנטים (SEGMENT) - תצוגות לדים לאלקטרוניקה אלה נמכרות במגוון צבעים: צהוב, אדום וירוק. וכאמור משמשות בדרך כלל לתצוגת מספרים, כך שאנו בהחלט עשויים למצוא רכיבים של 7 סיגמנטים המייצגים את הסיפרה 8.

תצוגת מטריצת נקודות (DOT MATRIX) – תצוגות לדים לאלקטרוניקה אלה מופיעות בצבעים: אדום, ירוק צהוב. המטריצה מכילה בדרך כלל 35 נקודות בסידור של 5X7 ומספיקה לתצוגת סמל מורכב.


אביזרים נלווים 

תושבות לד – קיימות מספר סוגים של תושבות, המותאמות ללדים לאלקטרוניקה ניתן לחבר התושבת בהברגה ללוח.
מכשיר בדיקה ללדים – מכשיר ידני המותאם לבדיקת לדים לאלקטרוניקה עם 2-3 רגליים בלבד.


לשירותכם ניתן לקבל הצעת מחיר מידית באתר על מגוון לדים ועזרים נלווים.


לדים ורכיבים אופטיים - טלמיר אלקטרוניקה: לדים - SMD 0603, לדים - SMD 0805, לדים - SMD 1206, לדים - SMD HIGH POWER 1W, לדים - SMD HIGH POWER 3W
קטלוג מוצרים