רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

»

מערכות כריזה ומגפונים

לקנות מערכות כריזה ומגפונים

יצרנים משווקים: מערכות כריזה ומגפונים

להזמין מערכות כריזה ומגפונים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת פתרונות אבטחה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המערכות כריזה ומגפונים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המערכות כריזה ומגפונים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון מערכות כריזה ומגפונים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-פתרונות אבטחה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מערכות כריזה ומגפונים: מגפונים

מגפונים ומערכות כריזה ידניות משמשים לכם להגברת הקול - אם אתם רוצים שישמעו אתכם טוב, השתמשו בהם.

באופן כללי, מערכת כריזה היא סוג של מערכת הגברה. מערכת הכריזה כוללת חיבור של שופרות ורמקולים המאפשרים להשמיע סאונד באיכות בסיסית- חשוב שהדיבור שיושמע יהיה ברור, ולא הרבה יותר מכך. על פי רוב, מערכות הכריזה משמשות לצורכי השמעת הודעות או מוזיקת רקע, כך שהן אינו מתאימות כמערכות הגבברה לאירוע או למופע. השימושים העיקריים במערכות כריזה הם עבור מוסדות לימודים, ארגונים גדולים, מרכזי קניות, בתי חולים ועוד. 
מרבית מערכות הכריזה עושות שימוש בטכנולוגיית סאונד מסוג מונו, אשר מאפשרת חיבור של הרבה רמקולים במקביל (בניגוד למערכות הסטריאו שמאפשרות חיבור בין רמקולים מועטים אשר קרובים פיזית למגבר). 

אם יש צורך במערכת כריזה שתשמש עבור אזור גדול יחסית, מומלץ לעשות שימוש בשופרות ולא ברמקולים- שופרות, בעיקר כאלה העשויים מתכת, יכולים להעביר קול לטווחי מרחק גדולים יותר (אם כי יש לציין כי הם אינם מתאימים להשמעת מוזיקה). לעומת זאת, אם המטרה היא להשמיע הודעות או מוזיקת רקע בחלל קטן יותר, רמקולים יוכלו להיות מועילים מאוד.

קטלוג מוצרים