רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין סוללות נטענות ומצברים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת סוללות, מצברים ומטענים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון הסוללות נטענות ומצברים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את הסוללות נטענות ומצברים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון סוללות נטענות ומצברים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-סוללות, מצברים ומטענים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


מטענים לסוללות - סוללות נטענות - טלמיר אלקטרוניקה בע''מ: סוללות נטענות - NiMH, סוללות נטענות - NiMH למעגל מודפס, סוללות נטענות - NiMH עם תגיות הלחמה

סוללות נטענות ומטענים איכותיים לשימוש ביתי ולאנשי המקצוע

השימוש בסוללות נטענות מכל הסוגים נמצא בשנים האחרונות בעליה מתמדת, בעיקר בשל פיתוח מתמשך של טכנולוגיות חדשות המאפשרות יצור סוללות משופרות- קלות משקל, זולות יחסית ובעלות הספק ואורך חיים ההולכים וגדלים. ניתן למצוא כיום מבחר גדול מאוד של דגמי סוללות נטענות המתאימות לשימושים רבים, והן תופסות את מקומן של הסוללות החד- פעמיות בהן השתמשנו בעבר. 

סיבות נוספות לגידול בשימוש בסוללות הנטענות הן החיסכון הכספי לעומת הקניה החוזרת של הסוללות החד- פעמיות, ובעיקר השמירה על איכות הסביבה ומניעת הנזק הסביבתי שנגרם מהשלכת הסוללות המשומשות הישנות.

איך לבחור סוללה ומטען מתאימים ואיכותיים?

ניתן למצוא כיום סוללות נטענות כמעט לכל שימוש במבחר רחב של סוגים, גדלים וצורות, החל מסוללות אצבע (AAA/AA) המתאימות למכשירים קטנים ולכל שימוש ביתי, סוללות נטענות לכלי עבודה שונים ועד לסוללות למערכות אלקטרוניות שונות ומצברי עופרת גדולים לרכב. 
מומלץ לקנות סוללות נטענות ומטענים מאחת החברות הגדולות והמוכרות כמו אנרג'ייזר, GP, ודוראסל (וכן יצרנים מובילים נוספים) העולים מעט יותר, אך מבטיחים לכם שימוש לאורך זמן, הספק קבוע, שימוש בטוח ובסיכומו של דבר גם חיסכון כספי.

כמה כללים לשימוש וטעינת הסוללות


חובה לוודא בחנות או עם איש מקצוע כי הסוללה מתאימה לשימוש שאתם עומדים לעשות בה, כי המטען מתאים לרשת החשמל (לעיתים צריך להוסיף שנאי) וקיימים בו כל הפונקציות הדרושות כמו חיווי על מצב הטעינה, מד טמפרטורה, כפתור הפסקת טעינה ועוד.
התאימו את עצמת המטען לשימוש שאתם עושים בכלי או במכשיר (מטען מהיר וחזק עלול לגרום לקיצור חיי הסוללה), והקפידו לטעון מחדש פעם בשבוע סוללות העומדות במטען ללא שימוש.
והחשוב מכל- הקפידו לקנות סוללה נטענת ומטען בחנות וותיקה ומקצועית, המכירה את כל החידושים בתחום ויכולה לספק מבחר רחב של מותגים וציוד מקורי.


קטלוג מוצרים