רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין משקלים דיגיטליים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת ציוד בדיקה ומכשירי מדידה ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון המשקלים דיגיטליים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את המשקלים דיגיטליים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון משקלים דיגיטליים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-ציוד בדיקה ומכשירי מדידה אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


משקלים דיגיטליים: משקלי כיס דיגיטליים, משקלים שולחניים דיגיטליים, משקלי ספירה שולחניים


ניתן למצוא בשוק מכשירי האלקטרוניקה מגוון עצום של דגמי משקלים דיגיטליים. המשקלים הדיגיטליים מחולקים למספר סוגים עיקריים, לפי רמת הדיוק, הייעוד, הפונקציות הקיימות ואופן התפעול שלהם:


  • משקלים מסחריים (למוצרי מזון). המשקל המקסימלי הוא 30 ק"ג. משקל מסוג זה הוא ציוד חובה בענף הקמעונאות (חנויות ורשתות שיווק גדולות, בתי קפה ומסעדות). ניתן להשתמש במשקל לבדו, או לחבר אותו אל קופה רושמת. גם משקלים מסחריים שמדפיסים תגי מחיר שייכים לקבוצה הזאת.
  • משקלים מסחריים לסחורות. מדובר במשקל רצפתי מדויק עם משקל מקסימלי גבוה (יותר מחצי טון). משקל כזה הוא בעל פלטפורמה נוחה ונמוכה, מה שמקל על שקילת חפצים גדולים. משתמשים במשקלים מסוג זה במחסנים, במפעלי תעשייה ובמחסנים סיטונאיים.
  • משקלי מעבדה. משקל מסוג זה מצטיין ברמת דיוק גבוהה, ובהתאם לזאת הוא מאפשר לשקול בקלות חפצים קטנים וקלי משקל במעבדות מחקר ותעשייה, בבתי מלאכה לתכשיטים ובחנויות משכון. משקלים מסוג זה מתחלקים למשקלים מדויקים (עם רמת דיוק מ-0.1 מ"ג עד גרם אחד) ואנליטיים (רמת דיוק של ±0,1 מ"ג).
  • משקלים רפואיים. משקלים רב-תכליתיים מאושרים המיועדים לשקילת מבוגרים, תינוקות וילדים ולמעקב אחר משקל גוף במוסדות רפואיים.
  • משקלים תעשייתיים. משמשים לשקילה של מטענים גדולים וכבדים לצורך מדידות סטטיסטיות. משקלים מסוג זה נמצאים בשימוש נרחב במחסנים, במפעלי תעשייה, בחקלאות ובמסחר. המשקל מכיל פלטפורמה גדולה ומסך נפרד, וניתן להבנות אותו ברצפה בקלות.
  • משקלי מנוף. משקל מסוג זה הוא מתקן עמיד עם מנוף לשקילת מטענים באוויר, יש דגמים הנשלטים באמצעות שלט רחוק. משמש לשקילת מטענים גדולים וכבדים בתעשייה, בענפי הבנייה והתחבורה.

קטלוג מוצרים