רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
הפניה לפייסבוק
מצברים נטענים YUASA
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT


DYMO

כבלים ואביזרים לכבלים
מדפסות DYMO למדבקות והפקת תגיות  (145)
ציוד בדיקה ומכשירי מדידה
משקלים דיגיטליים  (3)


מוצרי DYMO המובילים בטלמיר אלקטרוניקה בישראלDYMO - מדפסות למדבקות

DYMO - מדפסות להדפסת מדבקות ותיוג מוצרים

DYMO היא חברה אמריקאית המייצרת מדפסות ידניות להדפסת תגים, סרטים להדפסה בשיטת העברה תרמית וסרטי דימוי. DYMO הם ראשי תיבות של Dynamic MANET On-demand (רשת אד-הוק ניידת דינמית לפי דרישה).

פרוטוקול הניתוב DYMO הוא יורש של הפרוטוקול הפופולרי Ad hoc On-Demand Distance Vector (או AODV). DYMO מעט יותר קל להטמעה ולתכנון וגם מאפשר שיפורים עתידיים. ניתן להשתמש ב-DYMO כפרוטוקול ניתוב פרו-אקטיבי וגם תגובתי. לדוגמה, אפשר לאתר מסלולי ניתוב רק לפי הצורך. החברה היא ללא ספק אחת החברות היקרות ביותר, אבל היא גם משתמשת בחומרים הטובים ביותר, וחלק מהמדפסות שהיא מייצרת הן ניידות.  


מוצרי DYMO כוללים

  • מדפסות להדפסת תגים
  • סרטים להדפסה בשיטת העברה תרמית
  • סרטי דימוי
  • מדפסות CD
  • מדפסות DVD
  • ציוד רפואי עמיד

רשתות אלחוטיות ממשיכות למשוך תשומת לב בזכות הפוטנציאל שלהן לשמש למספר מטרות שונות, כולל הפעלת רשתות אד-הוק, רשתות חיישנים, רשתות אריג ורשתות תחבורה. קיים צפי לפריסה נרחבת של רשתות אד-הוק לכלי רכב (VANET) בכלי רכב עתידיים, כי השימוש בהם יכול לשפר את הבטיחות והנוחות בנסיעות. הטמעה יעילה של תקשורת בין כלי רכב יכולה לשפר את ניהול התנועה. 

אפשר לבצע הטמעה יעילה על-ידי תכנון ויישום של פרוטוקולים יעילים לרשתות כלי רכב. במאמר זה קראתם רק על פרוטוקול ניתוב אחד, DYMO, והוא מתייחס לערכת הביצועים של פרוטוקול ניתוב זה באמצעות PDR ומדידות בשיטת goodput. תוצאות הסימולציה מצביעות על כך שביצועי הפרוטוקול DYMO טובים יותר מהביצועים של כל פרוטוקול אחר שקיים. 

קטלוג מוצרים