רבי מודדים מקצועיים BEHA AMPROBE
רבי מודדים ומכשירי מדידה פלוק FLUKE
מצברים נטענים YUASA
הפניה לפייסבוק
מברגים מקצועיים לאלקטרוניקה וורה WERA
זכוכיות מגדלת שולחניות עם תאורה LIGHTCRAFT

להזמין חומרי ניקוי כלליים

טלמיר אלקטרוניקה בע"מ מייבאת ומשווקת דבקים , תרסיסים וכימיקלים ומוצרים דומים אחרים משנת 1979. אנו מציעים את מגוון החומרי ניקוי כלליים הגדול בארץ ממיטב היצרנים בעולם.
 
במידה ולא מצאת את החומרי ניקוי כלליים שאתה זקוק להם, אנא צור קשר וצוות טלמיר אלקטרוניקה ישמח לעזור.
השאירו פרטים באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 04-8520233 לכל שאלה ונשמח לעזור. לרשותכם ניתן לבצע באתר הזמנה של מגוון חומרי ניקוי כלליים, כמו גם מוצרים נוספים.
 
לקבלת הצעת מחיר ל-דבקים , תרסיסים וכימיקלים אנא צרו קשר או ליחצו על הקישור הרלוונטי בדף המוצר. המחירים בטלמיר אלקטרוניקה תחרותיים ומותאמים לכל לקוח בהתאם לכמויות שהוא מזמין.

 


חומרי ניקוי כלליים: מטליות ניקוי, תרסיסים לניקוי, מקלות ניקוי

פתרון ייעודי לכל צורך - חומרי ניקוי לאלקטרוניקה

כשבוחנים לעומק את המבחר המצוין של חומרי ניקויי ייעודיים אלו אפשר בקלות לזהות עד כמה הם מציגים התאמה רבה לכל סוג של ניקוי ולכל מכשיר אלקטרוני. כך יכול כל אדם להיעזר בספריי שמנקה מסכים עם פד ייעודי, בספריי שגם מנקה וגם מונע עובש, בספריי שמיועד ללכלוך מאוד שמנוני ומאוד דביק, בספריי שמתאים למתכות, ובספריי אנטי- סטטי. אין ספק שמדובר בכיסוי מלא לרצון של כל אחד לנקות כל מכשיר אלקטרוני בצורה רצינית ומספקת מאוד. 

האפשרויות שמקלות על רבים

עבור כל מי שרוצה להיות בטוח שהוא מנקה כל מוצר אלקטרוני בצורה רצינית, הרי שהוא יהיה מעוניין למצוא פתרונות ניקוי שיספקו אותו ללא כל מאמץ מוגזם וללא כל קושי. לכן מכירה של מוצרים כאלו מציעה מבחר אפשרויות הן למי שצריך מוצר ייעודי על מנת לנקות מכשיר מסוים שברשותו והן למי שצריך ערכות או מספר פריטים שמציגים אפשרויות ניקוי בסיסיות ומעלה. כך, הן קיט שלם לניקוי של מסכים והן מטליות אנטי-סטטיות הם כאלו שיכולים להקל על רבים בימינו. 
קטלוג מוצרים